Sales rána Archivy | Business Animals

Dnes se kluci ze Sales rána zamýšlejí nad vnitřní motivací a dávají super tipy všem obchodníkům, kteří hledají to správné pracovní nakopnutí jak v úvodu týdne, tak i před pracovní schůzkou. Odkrývají také další témata, která mají vliv na úspěch a správné mentální nastavení. Nebudou chybět ani tipy od úspěšných světových motivátorů a speakerů, takže si udělejte dobrou kávu a pusťte si video.

V dnešním sales ránu se kluci i s hostem Štěpánem Budilem podívají na to, jak vám pomůže využívání virtuálního avatara při akvizicích. Avatar ale není postava ze stejnojmenného amerického trháku, je to vaše digitální já, které se pohybuje na internetu a sociálních sítích. Pokud ale nechcete být z nějakého důvodu vidět, kluci pro vás mají i super tip, jak to zařídit a přitom nepřijít o skvělé prodeje.

Do dnešního sales rána si kluci pozvali naši bývalou ambassadorku Katku Pekárkovou, kterou důkladně vyzpovídali. Katka funguje už 12 let v MLM (multilevel marketing) a je  teamleader obrovské skupiny v Čechách i zahraničí. Kromě toho se snaží své kolegy v teamu koučovat a pomáhat jim dosahovat zajímavých výsledků. S Katkou kluci nakousli i leadership žen a a zda mají rozdílný přístup k obchodu.

Kluci ze Sales rána se dnes zblízka podívají na důvody, proč lidé a firmy nakupují. Využít tyto důvody totiž můžete ve svůj prospěch a kluci vám poradí, jak to provést, aby zákazníci nakupovali od vás. Navíc pro vás připravili také 5 otázek, na které byste si měli odpovědět, než začnete tvořit strategii a oslovovat zákazníky.

Kluci ze Sales rána se dnes ve videu zaměřují na retenci. Předchází jí totiž péče o zákazníka. Možná namítnete, že nemáte čas každého objíždět a dávat si s ním kávičky. Ale na druhou stranu nemůžete čekat, že když se ozvete klientovi jen, když mu potřebujete něco prodat, vám celý nadšený na to skočí. David a David vám poradí, jak to udělat, abyste neztráceli čas a navíc byli originální. Vaši zázkazníci to jistě ocení.

Kluci ze Sales rána dnes otevřeli téma, které zajímá mnoho obchodníků. Pracují a pracují, ale stále se jim nedaří. Často bývají frustrovaní a nevědí, zda je chyba v nich nebo v produktu. David a David pomohou situaci rozklíčovat a poradí, jaké kroky vedou na cestu k úspěchu.

© 2021 Business Animals s.r.o.