Rozhovory Archivy | Business Animals

 

Na našich stránkách se s ním potkáváte pravidelně a mohlo by se zdát, že možná už není o čem psát. U Davida Snášela to ale neplatí. Podnikatel, který miluje výzvy, čerpá energii z buddhismu a velké obchody uzavírá i na dovolených, udělal od posledního rozhovoru pro Business Animals opět veliký skok. Pro mnohé se stává inspirací a jiní nad jeho tempem kroutí hlavou. Už brzy asi nebude existovat odvětví, ve kterém by David nepůsobil. Tak Davide, co je nového?

My v Business Animals milujeme příběhy lidí, kteří nešli po vyšlapaných cestách, ale zkoušejí rozjet své podnikání s neobvyklým produktem, chtějí svou práci odvádět kvalitně a nejde jim primárně o rychlé zbohatnutí. Do této kategorie patří i firma Pop&Joy, jejichž produkty jste mohli ochutnat na jednom z našich minulých Meetupů. Jaké to je, podnikat v potravinářské výrobě, když za vámi nestojí velký investor, kolik úsilí stojí připravit kvalitní produkt, a jaká úskalí čekají na jeho cestě k zákazníkům, to jsou otázky, pro které jsem si právě do Pop&Joy zajela.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE: SOUTĚŽ  v článku
Občas se stává, že i když milujete svoji práci, začnete mít pocit, že láska k ní vám nevyváží to ostatní, s čím se musíte potýkat. Julius Válka přesně tohle zažil. Velmi úspěšný IT specialista, kterého si najímaly velké korporace, se najednou blížil k totálnímu vyčerpání organismu. Aby se tak nestalo, pokusil se na chvilku vypnout. A to se mu stalo osudným, ale v dobrém slova smyslu. Nalezl nový směr a plní si sen. Má cestovku v Peru, která připravuje netradiční okruhy po památkách pro zájemce z celého světa. 

Marek Mencl pracuje pro Atlas Software už více než patnáct let. Z pozice obchodního zástupce se vypracoval až na ředitele brněnské pobočky. Na setkání nás pozval ale do moderní pražské pobočky na Chodově, kde má v druhém patře zázemí velký tým obchodníků Atlas Software. A jaké je vést svůj vlastní tým a co mohou potenciální uchazeči od Atlasu čekat, se s námi podělil v následujícím rozhovoru.

 

Pavel Hodek – Head of Sales firmy Provident – nás na rozhovor pozval do pražských kanceláří firmy. Hned poté, co nás přivítal v prosvětleném jedenáctém patře a ukázal nám příjemné kanceláře, nás zavedl do relaxační místnosti plné knih, příjemných sedaček a neodolatelného výhledu na celou Prahu. Pavel Hodek sice nemá u firmy Provident dlouhou historii, nicméně v obchodu se pohybuje téměř od kolébky. Rozpovídal se, co ho na firmě baví a proč se usadil právě v Providentu. Také se nám svěřil, co mu u moderních obchodníků chybí.

 

Daniel Kosec je člověk, který musí pořád něco tvořit. Neustále mu to spíná a má stále nové nápady. Založil společnost Crypto Kingdom a spoluvytvořil největší komunitu, která se zabývá kryptoměnami v Čechách a na Slovensku. Místo, aby relaxoval a opájel se úspěchem, vrhl se do dalších projektů. Jak se to dá vše zvládnout?

© 2021 Business Animals s.r.o.