Odvážným štěstí přeje a začít podnikat je nejlepším způsobem, jak vydělávat peníze a být svým pánem. Na začátku všeho vás čeká trocha byrokracie – kdo se však nezalekne, bude mít možnost věnovat svůj čas a energii tomu, co ho opravdu naplňuje. Máte vymyšlený svůj originální byznysplán a chcete založit firmu, nebo raději hodláte odkoupit firmu na prodej? V článku najdete základní kroky, které vás čekají na startu podnikatelské činnosti.

Kde vzít energii na to, být výborným obchodním zástupcem? Klíčem k úspěchu může být i zdravá strava! Zdravá a rychlá večeře vás nemusí připravit o hodiny času. Přinášíme vám tipy, co si uvařit. Naše jednoduché recepty rychlé a zdravé večeře vám dobijí baterky!

Jak se prodává reklama, nás tentokrát nechal nahlédnout obchodní ředitel full-servisové online agentury Tomáš Pecník, který v Brně vede tým 4 lidí a prodává klientům nástroje pro online marketing. Co všechno, a v kolika městech, stihne během jednoho dne?

Jak vypadá typický pracovní den realitního makléře? Jak se domlouvají nové domy, s čím se setkává a co ho ještě pořád dokáže překvapit? Mrkněte v dnešní sondě do života Michala Koláře, specialisty na pronájem a správu nemovitostí ve firmě VITOM Group.

Miro Kováč (26 let) založil po 6 letech na pozici obchodního zástupce a dvouletých přípravách mezinárodní obchodní společnost European Luxury Trade. Cílem bylo rozběhnout export vybraných produktů nejvyšší kvality a naučit Číňany, že kvalita má přednost před kvantitou.

Život obchoďáka je boj. Zápřah od rána do večera, schůzky, cestování, společenské povinnosti a ještě musí zbýt čas na to, aby to člověka bavilo. Jak vypadá typický den obchodníků z různých oborů a firem? To budeme mít z první ruky v nové foto reality show – a tento týden začínáme stále dobře naladěným Ivem Vedrou, obchodním manažerem pro pobyty ve společnosti Vykupto (portál prodávající akční zboží a dovolené). 

© 2021 Business Animals s.r.o.