Pokud máte, stejně jako mnoho jiných lidí pocit, že osobní marketing je vychloubání se, a že to tím pádem není nic pro vás, zbytečně se vzdáváte příležitostí. Ve skutečnosti už osobní marketing a sebeprezentaci už dávno využíváte, akorát si to možná neuvědomujete.

Jaké máte charisma, jak mluvíte, jak vypadáte, jak je napsán váš životopis, řeč těla – to všechno je sebeprezentace a osobní marketing. Konec konců… když neřeknete svým potencionálním zaměstnavatelům o svých kvalitách vy, tak kdo? Oni po důvodech, proč vás přijmout, pátrat nebudou. Pojďte se podívat na pár tipů, které vám s tím pomohou!

To, co si všichni představíme, když se řekne Švýcarsko, je pečlivost, krása přírody a spolehlivost. Tohle jsou hlavní zdroje inspirace vědců značky Dermofuture při vývoji nových produktů.

Prokrastinace neboli chorobné odkládání povinností na později je součástí života většiny smrtelníků. Zdaleka se s ní nepotýkají jen studenti a freelanceři. Místo toho, abychom si sedli k práci, tak přerovnáváme knihovnu, jíme, luxujeme, koukáme na motivační filmy.

Pravděpodobně už víte, že cyklistika je zdravá. Je to pohyb – ten my lidé potřebujeme, a navíc se díky němu můžete přepravovat z bodu A do bodu B. Přemýšleli jste ale někdy nad tím, co by s vaším tělem udělalo, kdybyste začali jezdit na kole pravidelně? Co kdybyste si každé dva dny udělali výlet do hor nebo třeba jen na silničním kole? A k čemu by přispělo vyměnit autobus za kolo při každodenním dojíždění do práce?

Už nemusíte tápat, všechny benefity ježdění na kole vám představíme v následujících řádcích.

Po úvodu do psychohygieny a psychiky prodejce nás čekají již konkrétní techniky psychohygieny,  benefity psychohygieny nebo například desatero stability pro prodejce v podání Jiřího Pokorného – ředitele školící agentury PERSEUS.

© 2020 Business Animals s.r.o.