Inspirace Archivy | Business Animals

Paulo Coelho se řadí k nejslavnějším brazilským spisovatelům. Hlavními hrdiny jeho knih jsou především lidé, kteří hledají změnu v zaběhlém životním stereotypu. Coelho je ve svých příbězích nabádá k duchovnímu rozvoji a zodpovědnému přístupu k životu. Za svou literární činnost získal řadu ocenění, francouzským ministrem byl jmenován rytířem Řádu umění a literatury, získal ocenění Crystal Aword, německou cenu Bambi 2001, ceny Club of Budapest Planetary Arts Award 2002 a Corine Award 2002 a je členem brazilské akademie ALB. V roce 1996 byl navíc jmenován zvláštním poradcem programu UNESCO pro duchovní sbližování. Nyní se můžete seznámit s jeho čtyřmi životními lekcemi, které Vám mohou pomoci ve Vašem životě.

14. tibetský dalajláma, Džampal Ngawang Lozang Ješe Tändzin Gjamccho je inteligentní, temperamentní osobnost s velkým smyslem pro humor. Jeho Svátost je nejen skvělým duchovním vůdcem Tibeťanů, ale promlouvá k celému světu a předává všem svá moudra. Zapojil se i do oblasti podnikání, když se začala hroutit americká ekonomika a zkrachovala řada firem.

Přinášíme Vám 25 motivujících a inspirujících podnikatelských myšlenek a rad od úspěšných miliardářů. Pokud se chcete naučit něco nového, motivovat se a nalézt cestu k vysokým výdělkům, pak rozhodně tyto myšlenky důkladně nastudujte.

O pozitivním myšlení už toho bylo řečeno hodně. Chceme-li dosahovat úspěchů, máme myslet pozitivně. A to jak profesních, tak soukromých. Své o tom věděla i Jeanne Louise Calment, žena, která pokořila rekord v dlouhověkosti. Narodila se 21. února 1875 a zemřela 4. srpna 1997. Dožila se tak neuvěřitelných 122 let, pěti měsíců a 14 dnů.

Překonejte všechny Vaše strachy a buďte takoví, jací ve skutečnosti jste. Přestaňte žít v minulosti a začněte žít tady a teď. Dělejte všechno tak, jak nejlépe dovedete. Uvědomte si, kdo opravdu jste, jaké jsou Vaše cíle, co chcete v životě dokázat. Vymaňte se z naprogramování, milujte sami sebe a začněte proměňovat Vaše myšlenky v činy.

© 2021 Business Animals s.r.o.