Chybí Vám motivace? Nejste v tom sami. Prokrastinující studenti, vizionáři odhodlaní změnit svět, či lidé toužící začátkem roku shodit pár kilo. Ke štěstí všem schází jediné – motivace začít konečně naplňovat svůj cíl. Poslechněte si několik písní, které Vás rozhodně nenechají sedět v koutě.

Naučte se s námi 25 jednoduchých způsobů, kterými zlepšíte Váš život v nejrůznějších úrovních. Navíc Vám ani jeden z nich nezabere více jak deset minut. Tak na co čekáte? Jdeme na to.

Ve chvíli, kdy se od nás očekává nejvíc, panikaříme. Ovládne nás strach, úzkost zvládne zákeřně zamlžit dobrý úsudek a nadhled bere do zaječích. Zní vám to povědomě? Hop na další odstavec.

Určité situace, které pro nás nejsou součástí zaběhlé rutiny, v nás vyvolávají úzkost. Neznáme je a jejich překonání nám připadá nemožné. Dnes se to moderně nazývá komfortní zóna. Seth Godin, marketér, spisovatel a motivační řečník, však vysvětluje vznik strachu příhodnějším příměrem.

Paulo Coelho se řadí k nejslavnějším brazilským spisovatelům. Hlavními hrdiny jeho knih jsou především lidé, kteří hledají změnu v zaběhlém životním stereotypu. Coelho je ve svých příbězích nabádá k duchovnímu rozvoji a zodpovědnému přístupu k životu. Za svou literární činnost získal řadu ocenění, francouzským ministrem byl jmenován rytířem Řádu umění a literatury, získal ocenění Crystal Aword, německou cenu Bambi 2001, ceny Club of Budapest Planetary Arts Award 2002 a Corine Award 2002 a je členem brazilské akademie ALB. V roce 1996 byl navíc jmenován zvláštním poradcem programu UNESCO pro duchovní sbližování. Nyní se můžete seznámit s jeho čtyřmi životními lekcemi, které Vám mohou pomoci ve Vašem životě.

14. tibetský dalajláma, Džampal Ngawang Lozang Ješe Tändzin Gjamccho je inteligentní, temperamentní osobnost s velkým smyslem pro humor. Jeho Svátost je nejen skvělým duchovním vůdcem Tibeťanů, ale promlouvá k celému světu a předává všem svá moudra. Zapojil se i do oblasti podnikání, když se začala hroutit americká ekonomika a zkrachovala řada firem.

Přinášíme Vám 25 motivujících a inspirujících podnikatelských myšlenek a rad od úspěšných miliardářů. Pokud se chcete naučit něco nového, motivovat se a nalézt cestu k vysokým výdělkům, pak rozhodně tyto myšlenky důkladně nastudujte.

© 2020 Business Animals s.r.o.