Daniel Kosec, muž na terase

Minulý týden v mém živém vysílání hostoval Daniel Kosec, mimo jiné spolumajitel webového projektu Code of Life a zapálený mindhacker. Jak efektivně spoluřídit hned pět firem a přitom zůstat soustředěný a plný nadšení do práce? I o tom jsme si popovídali. Daniel Kosec: Představení Dane, pojď se nám na začátek představit. Co děláš, čím se zabýváš […]

Zamysleli jste se někdy nad tím, co je to úspěch a co znamená pro vás? My jsme si pozvali známého slovenského motivátora a podnikatele Petera Urbance, se kterým jsme otevřeli téma, jak moc jsme všichni pod tlakem úspěchu. Srovnáváme se s ostatními, dáváme si velké cíle a myslíme si, že až jich dosáhneme budeme opravdu šťastní…Je to ale tak?

Do našeho živého vysílání přijala pozvání Kamila Zárychtová, zakladatelka BforB (Business for Breakfast), prvního networkingového klubu v Čechách. Spolu s Davidem probrali všechny výhody pravidelného networkování a dokonce nabídli i několik praktických rad pro introverty. Začněte s networkingem už dnes, vytvoříte si osobní kontakty s lidmi na vysokých pozicích, se kterými pak můžete dělat byznys!

Do našeho živého vysílání přijal pozvání známý odborník na etiketu Daniel Šmíd. Prozradil nám, jak elegantně zvládnout obrovská horka, která právě panují a přitom si stále udržet statut stylového byznysmena. Dotkneme se také tykání mezi obchodními partnery a zjistíte, kdo platí, když obchodník pozve svého klienta na pracovní oběd. A to není všechno! 

Letos jsme na sobě začali makat ještě více, než kdy před tím. A to nejen na vylepšování našich sales skills, ale také i přístup k work life balance a hlavně na zdraví. A protože to myslíme opravdu vážně, vzali jsme si k ruce odborníka na slovo vzatého, Vojtu Urbana, známého pod značkou Urbantrainer…Ale nečekali jste, že si o cvičení budeme vyprávět, pohodlně usazení v křeslech, že ne?

Přemýšlíte, jak skloubit lifestyle obchodníka, zdravý životní styl a worklife balance? Jak to udělat tak, abyste měli dlouhodobě výsledky? Náš host, Vojta Urban, je kouč a fitness trenér, který vám prozradí super tipy, jak toho dosáhnout.

© 2021 Business Animals s.r.o.