Ahoj obchodníci, minule jsme slíbili výzvu a je TADY! Na vědomost se dává, že vyžadujeme pozornost všech schopných obchodníků, manažerů, redaktorů a vlastně koholiv.

Minule z letadla a teď už konečně z BALI. Po příletu v sobotu v noci udeřil brutální JETLAG, který jsem já osobně v takové síle ještě nezažila. Pěkně jsme to nevychytali se systémem spánku během naší dohromady 50hodinové cesty na Bali a to se nám po příletu krásně vrátilo jako bumerang.

Právě sedíme ve Starbucksu na Bali, kde se snažíme uploadovat náš vlog z cesty a kde má být údajně nejrychlejší internet na celém ostrově. Nahrání 5minutového videa tady trvá JENOM hodinu a půl, peckaaa 😀

Ve vykopávacím díle nového seriálu ze zákulisí dění BusinessAnimals.cz jsem vám prozradila, že nás příště čeká nahlédnutí do toho, jak se chystáme obchodovat ze zahraničí, a navíc vás necháme nahlédnout pod pokličku toho, jak probíhaly přípravy na změny v rámci přeměny firmy ve svobodnou (nebo zatím alespoň svobodnější 🙂 ). Takže do toho:

V poslední době se nás plno lidí ptá, kdo přesně za projektem stojí, jaký je náš business model, co plánujeme a kam směřujeme. Rozhodli jsem se proto, že to na vás vybalíme. A to rovnou v reálném čase! Ukážeme vám, že jsme živí (někdy až moc), jaká musíme dělat denně rozhodnutí a jaké problémy rostoucí firmy řešíme. A věříme, že tam budou i nějaké ty malé denní radosti (a časem snad i jedna, dvě velké). Pořád se u nás něco děje a my chceme, abyste byli u toho a byli důležitým poradním hlasem při důležitých rozhodováních BusinessAnimals.cz. Až tak si vás vážíme…

© 2020 Business Animals s.r.o.