Úderem osmnácté hodiny se do dveří pražského klubu LaLoca začali hrnout návštěvníci našeho už v pořadí sedmnáctého MeetUPu Business Animals, na který jsme se všichni moc těšili. Přivítali jsme na něm super hosty, dali a dostali skvělé rady a přivítali naše nové ambassadory, kteří jsou připraveni sdílet své zkušenosti a pomáhat. Pokud jste to včera za námi nestihli, tak tady je to, o co jste přišli….

Setkání naší komunity Business Animals jsou pověstná. Kde jinde na jednom místě potkáte tolik talentovaných a  progresivních obchodnických duší? Ani tentokrát se rozhodně nudit nebudete. Na rozdíl od minulého MeetUpu, který se točil kolem našich pátých narozenin, tento bude opět zaměřen na  byznys. Co vás 24.9. od 18:30 čeká?

Tak na tento moment jsem se těšila i netěšila. Těšila jsem se na shrnutí toho, co spojení těchto výjimečných lidí s Business Animals za rok přineslo. Zároveň je mi líto, že tento cyklus končí a neumím si představit, že by náš první “vrh” přinesl vhodnější adepty, kteří zrcadlili moderní obchod v tomto roce. Všem ze srdce děkuji za to, že jste sdíleli tolik hodnotných informací. Zhostili jste se role ambassadorů naprosto famózně. Děkujeme!

Tentokrát jste to nestihli? To jste o hodně přišli. Alkohol tekl proudem, super hosté, luxusní výhled a skvělé informace. Že vás to mrzí? Tak my vám tedy řekneme, jaké to bylo.

Holičství neboli moderním slangem barber shopů začíná být víc než kaváren, takže jsme se rozhodli přiostřit si i na ně. Proč vlastně navštívit barber shop? Je to proto, že ženám je vstup zakázán? Jedná se čistě o pánský prostor, kde si necháte upravit vlasy nebo vousy odborníkem specializovaným na pánský střih? Zní to dobře, když o tom mluvíte s kamarády? Vypadá to dobře na Instagramu? Zjišťovali jsme, co pány do holičství táhne a kam chodí. Jedna věc je jasná. Návštěva barber shopu není jen o úpravě vlasů nebo vousů, je to košatý rituál, na který si snadno zvyknete. Je libo dobovou muziku, espresso či něco ostřejšího? Usaďte se a nechte se hýčkat.   

Když vám v cizině ukradnou najednou pas a občanku, není to žádná sranda, obzvlášť, když tou zemí jen projíždíte a potřebujete se dostat do další cizí země, o to víc, když je to v Asii. 5 z 5 lidí (včetně České ambasády) nám řeklo, že jediná možnost je jet na emergency pas do Česka. Když se ale dva obchodníci zapřou, dokážou nemožné, třeba i pokusit se změnit zákony České republiky.

© 2020 Business Animals s.r.o.