B.A. Lifestyle Archivy | Business Animals

Jak zajistit, aby vám zaměstnanci nikdy neodradili zákazníka? Možná si myslíte, že na vzhledu a vystupování záleží jen u jednatelů firmy a obchodních zástupců. Pravdou ale je, že na tom záleží u každého zaměstnance, který v jakékoli chvíli přichází do kontaktu se zákazníky: od vedení firmy, přes manažery a specialisty účastnící se příležitostných schůzek, až po […]

Logo_BA

Potřebujete, aby se o Vás psalo? Potřebujete kvalitní PR články a  rovnou na stovkách webových stránek (noviny, magazíny)? Vyberte a objednejte si je jako v online supermarketu! Představujeme vám úspěšný startup PR Yard, platformu pro nákup PR článků. Online marketing přináší nové efektivní možnosti. Možnost navštívit marketplace, kde si lze vybrat a objednat PR článek nebo sponzorované posty u […]

Úspěšně uzavřený obchod si zaslouží oslavu, nemyslíte? My víme, čím se úspěch zapíjí! Co je to portské víno a jak se pije? Jaká je správná teplota a kolik stojí víno z města Porto ležícího na ústí řeky Douro v Portugalsku?

Nám se nejlépe pracuje a brainstormuje v kavárnách, kde nás inspiruje prostředí a vůně kávy. Také rádi obdivujeme dobré nápady a koncepty, které nejsou obvyklé. Jestli to máte taky tak, pak si udělejte výlet po těchto top pražských kavárnách třeba hned dnes.

Nestihli jste náš MeetUp s pořadovým číslem 18? Velká škoda. Mohli jste tam potkat ty, kteří hýbou současným salesem a nasbírat super informace nebo kontakty. Jaké měl večer téma? Lovci a akviziční obchodníci v roce 2018 a naše hlavní otázka pro ně byla – Jak zvýšit prodeje. Odpovídali ti nejpovolanější – Veronika Kotásková ze Slevomatu, Ondřej Antoš z Easy FM a Matúš Kostráb z T-Mobile. A navíc jsme vyzpovídali i naše ambassadory. Takže, o co jste přišli?

Pondělní rána bývají nejtěžší. Ještě stále jsme totiž jednou nohou ve víkendu a na druhou stranu už bychom měli podávat výkony. A protože víme, že kromě kávy je hlavně muzika skvělým prostředkem, jak si změnit náladu a dodat energii, připravili jsme pro vás 10 nakopávacích songů, které vám z běžného pondělí udělají neobyčejné. A jak to víme? My je totiž sjíždíme taky!

© 2021 Business Animals s.r.o.