Úspěšně uzavřený obchod si zaslouží oslavu, nemyslíte? My víme, čím se úspěch zapíjí! Co je to portské víno a jak se pije? Jaká je správná teplota a kolik stojí víno z města Porto ležícího na ústí řeky Douro v Portugalsku?

Nám se nejlépe pracuje a brainstormuje v kavárnách, kde nás inspiruje prostředí a vůně kávy. Také rádi obdivujeme dobré nápady a koncepty, které nejsou obvyklé. Jestli to máte taky tak, pak si udělejte výlet po těchto top pražských kavárnách třeba hned dnes.

Nestihli jste náš MeetUp s pořadovým číslem 18? Velká škoda. Mohli jste tam potkat ty, kteří hýbou současným salesem a nasbírat super informace nebo kontakty. Jaké měl večer téma? Lovci a akviziční obchodníci v roce 2018 a naše hlavní otázka pro ně byla – Jak zvýšit prodeje. Odpovídali ti nejpovolanější – Veronika Kotásková ze Slevomatu, Ondřej Antoš z Easy FM a Matúš Kostráb z T-Mobile. A navíc jsme vyzpovídali i naše ambassadory. Takže, o co jste přišli?

Pondělní rána bývají nejtěžší. Ještě stále jsme totiž jednou nohou ve víkendu a na druhou stranu už bychom měli podávat výkony. A protože víme, že kromě kávy je hlavně muzika skvělým prostředkem, jak si změnit náladu a dodat energii, připravili jsme pro vás 10 nakopávacích songů, které vám z běžného pondělí udělají neobyčejné. A jak to víme? My je totiž sjíždíme taky!

Nová sezóna je tady! Po úspěšně odstartované první sérii ambassadorů, kteří představovali témata moderního obchodování, tu máme bandu i téma zbrusu nové. A možná trochu nečekané, protože se vracíme ke kořenům. Téma tohoto roku je:  “Vztahy a komunikace jako základní stavební kámen obchodování.”

Úderem osmnácté hodiny se do dveří pražského klubu LaLoca začali hrnout návštěvníci našeho už v pořadí sedmnáctého MeetUPu Business Animals, na který jsme se všichni moc těšili. Přivítali jsme na něm super hosty, dali a dostali skvělé rady a přivítali naše nové ambassadory, kteří jsou připraveni sdílet své zkušenosti a pomáhat. Pokud jste to včera za námi nestihli, tak tady je to, o co jste přišli….

© 2020 Business Animals s.r.o.