7 kaváren pro setkání s klientem v centru Bratislavy

15. Prosinec 2015

Víme, že jsou mezi námi obchodníci, kteří expandují na Slovensko, a proto hledají vhodné místo na setkání s klientem. Máte schůzku v Bratislavě a nevíte, kam zapadnout a kde to bude příjemné a jednoduše dostupné? Vybrali jsme pro vás 7 kaváren, kam můžete s klientem zajít jak na snídani, tak na oběd či pouze posedět u kafe a dezertu. 

1. Foxford

Zdroj: Facebook Foxford
Zdroj: Facebook Foxford

Kavárna Foxford vás zaujme svým příjemným prostředím. Kromě velkého výběru kávy můžete ochutnat i domácí limonády a smoothies, v případě hladu si vyberete z velkého množství domácích sendvičů, salátů, slaných jídel i sladkých domácích dezertů.

2. U Kubistu

Zdroj: Facebook U Kubistu
Zdroj: Facebook U Kubistu
 • Adresa: Grösslingová 26, Staré Mesto
 • Otevírací doba: 8.00–22.00
 • Web: www.ukubistu.sk

Kavárna si zakládá na originálních nápojích i jídlech, kromě výborné kávy si zde tedy můžete dát i domácí limonády, podnik je také vhodný v případě hladu, ať už jste vy či klient vegetarián, vegan nebo si potrpíte na dobrém stravování, to své si tu určitě najdete.

Domluvte si konzultaci

3. La Putika

Zdroj: Facebook La Putika Cafe
Zdroj: Facebook La Putika Cafe

Další kavárnou, kterou najdete nejenom v historickém centru Bratislavy, je síť kaváren La Putika. Na ně jsme dostali tip od spousty obchodníků, kteří v Bratislavě pobývají či tam dojíždějí. Mimo jiné nám ji doporučili sami kluci z Dajmejedlo.sk i Liftago a ti ví, kde to žije. Pobočka na Klubučnícké se vyznačuje příjemnou atmosférou, oddělenými kuřáckými prostory, a kromě kávy či domácích limonád má širokou nabídku jak malých jídel, tak i těch hlavních.

4. Urban House

Zdroj: Facebook Urban House
Zdroj: Facebook Urban House
 • Adresa: Laurinská 14, Staré Mesto
 • Otevírací doba: 8.00–24.00
 • Web: www.urbanhouse.sk

Netradiční prostory pro posezení u kávy, kterými určitě klienta ohromíte. Kromě široké škály kávy a limonád si můžete dát i výborné kaštanové koláčky, nádobu s vodou vám donesou hned při usednutí ke stolu. Pokud do kavárny zavítáte ve večerních hodinách, je možné, že zažijete jeden z živých koncertů, které se v kavárně pořádají.

5. Kavárna Berlinka

Zdroj: Facebook Café Berlinka SNG
Zdroj: Facebook Café Berlinka SNG

Nedávno otevřený podnik pod bratislavským hradem s krásným výhledem na Dunaj vás i klienta zaujme především svými prostory, které přizpůsobuje historické budově Slovenské národní galerie, v níž se nachází. Nabízí široký výběr káv, např. etiopskou či kubánskou, ke kterým si můžete dát něco malého na zub. Na konci týdne to můžete přiostřit panákem ze široké nabídky rumů.

6. Kaffee Mayer

Zdroj: www.kaffeemayer.sk
Zdroj: www.kaffeemayer.sk
 • Adresa: Hlavné námestie 4, Staré Město
 • Otevírací doba: 9.30–22.00
 • Web: www.kaffeemayer.sk

Přímo v centru Bratislavy můžete s klientem zavítat do Kaffee Mayer s atmosférou počátků 20. století, v létě si můžete sednout na terasu a pozorovat město. Kavárna je věhlasná, proto ji navštěvuje i spousta cizinců. Vybrat si můžete z široké nabídky nápojů a domácích dezertů, kromě těch si můžete dát v kavárně i hlavní jídlo.

7. Štúr Café

stur_cafe_panska_004up
Zdroj: www.sturcafe.sk
 • Adresa: Panská 23, Staré Město
 • Otevírací doba: 8.00–24.00
 • Web: www.sturcafe.sk

Proslulé Štúr Café má v Bratislavě 4 pobočky, jedna z nich se nachází přímo u bratislavského hradu. Díky své otevírací době je kavárna vhodná i na výtečnou snídani s klientem. Kromě široké nabídky teplých a studených nápojů si můžete v kavárně dát i lehčí zdravý oběd z kvalitních surovin, případně si ke kávě dát i jeden z výtečných domácích dezertů.

Kam chodíte v centru Bratislavy na kávu vy? Napište ostatním tip do komentářů!

© 2024 imper.cz