Kam v květnu: Akce, které vám dají křídla

28. Duben 2018

Máj je nejen měsícem lásky ale také skvělých akcí, které vás posunou dál, dají vám křídla a nový pohled. A to se vždycky hodí. V záplavě seminářů, workshopů a různých setkání bylo těžké jich vybrat jen pár, ale i přesto jsme se do toho pustili a tady je  19 akcí, které se těší na vaši návštěvu…

Meet Art meetup

Kdy: 2.5. od 18h.
Kde: Meet Art, 28. pluku 7, 10100, Praha
Odkaz na akci: meetartprague

Malování a tvoření s barvami je skvělý prostředek k relaxaci a snižování stresu. Chcete poznat atmosféru ateliéru? Seznámit se s mladými umělci? Tak přijďte na naše pravidelná setkání. Možná budeme společně tvořit, možná probírat umělecká témata nebo jen popíjet víno a řešit život. Každopádně máme dveře otevřené pro všechny.

Vyzkoušejte leady

Creative Writing Workshop

Kdy: 4. 5., 18-19:30h.
Kde: A Maze in Tchaiovna, Muchova 4, 16000, Praha
Odkaz na akci: creativewriting

Workshop práce se sny

Kdy: 4. 5. v 14:00–18:30
Kde: Psychopompos, Růžová 970/7, 11000, Praha
Odkaz na akci: pracesesny

Sebezkušenostní workshop práce se sny pod vedením Martina Skály. Za použití arteterapeutických technik a práce s výtvarnými prostředky budou účastníci workshopu moci procházet svými sny pod vedením jungiánského, anlytickopsychologického směru.

hledáme obchodníka

Jak si vybudovat PR jako cestovatel?

Kdy: 6.4. od 14h
Kde: Kavárna dobrodruha, Seifertova 4, 130 00 Praha
Odkaz na akci: kavarnadobrodruha

Chcete vědět, jak se prosadit jako cestovatel? Jak vytvářím fotky či materiál na sociální sítě? Jak napsat tiskovku či kontaktovat média a prosadit se nejen v Česku? Tak pojďte na půldenní seminář, kde vás to naučím. 😉

Viktor Fischer (Rockaway Ventures): Venture Capital 101

Kdy: 9.4.  19:00–22:00h.
Kde: CERGE-EI, Schebkův palác, Politických vězňů 7, 110 00 Praha
Odkaz na akci: venturecapital

Viktor is an investment partner at Rockaway Ventures, a venture capital subsidiary of Rockaway Capital, that invests into Series A+ tech start-ups. In his lecture, Viktor will guide you through basics of VC (a month of MBA module explained in under 20 minutes, I heard him say once) and then through a typical deal flow each start-up has to undergo before receiving an investment from Viktor’s fund. Be prepared for a content intensive lecture full of helpful insights & tips.

TQL Day s osobnostmi na téma investice a osobnostní rozvoj

Kdy: 12.5. 9- 17h
Kde: Top Hotel Praha. Blažimská  1781/4, Praha 4, Chodov
Odkaz na akci: tqlday

Těšte se na den naplněný informacemi, které vám pomohou vidět souvislosti ve světě investic. Poradíme vám kdy a do čeho je vhodné investovat. Dozvíte se , jak dojít až na vrchol a neztratit sami sebe.

Svět knihy Praha 2018 – knižní veletrh a literární festival

Kdy: 10. – 13. 5. 2018.
Kde: Výstaviště Praha Holešovice
Odkaz na akci: světknihy

Mezinárodní knižní veletrh a literární festival Svět knihy Praha vždy, vedle dalšího bohatého programu, představuje i literaturu jedné konkrétní země a osobnosti s ní spojené. A vy si zde můžete nakoupit motivační a inspirativní knihy za zlomek ceny.

Hlavní událost Týdne inovací ČR 2018

Kdy: 14. 5. v 9:00–19:00
Kde: Forum Karlín Pernerova 51, 186 00, Praha
Odkaz na akci: tydeninovaci

Registrujte se a přijďte na hlavní, zahajovací událost 3. ročníku Týdne inovací, která proběhne letos v té největší možné parádě! Jakožto pořadatelé, míříme v ELAI neustále výš, tak vám letos přinášíme ty nejzajímavější inovace a řečníky z celého světa a dorazí i nejslavnější robot na světě, robotka Sophia společnosti Hanson Robotics z Hongkongu, která je prvním inovačním šampionem OSN a jakožto první robot na světě získala státní občanství.

Seminář: Cesta zpátky k sobě

Kdy: 14. květen v 18:00–20:30
Kde: Impact Hub Brno, Cyrilská 7, 602 00, Brno
Odkaz na akci: cestaksobe

Seminář Cesta zpátky k sobě vám pomůže najít zpátky sebe sama a dostat opět radost do vašeho života. Vše, co vám předávám, jsem sama za posledních 22 let v mém životě prožila, vyzkoušela a ověřila i se stovkami klientů. Pokud nebudeme žít tím, čím jsme a nebudeme sami sebou – jako bychom nežili.

Emoční rovnice – Seminář v Praze

Kdy: 16.5. 18:00-21:00
Kde: ČSVTS, Novotného lávka 5, Praha 1
Odkaz na akci: emocnirovnice

Vyjmenujte si nyní 3 své největší problémy, se kterými se perete roky. Ať se snažíte sebevíc, stejně dospíváte ke stejnému výsledku. Ať už je to v oblasti vašich vztahů, či práce. Možná v oblasti peněz či zdraví. Je to jedno. Nemáte, co chcete a bolí vás to. Mohu vás ubezpečit, že za těmito neúspěchy vždy stojí programy ve vaší hlavě, jež vás stále přivádějí, kde nechcete být. Na semináři vás naučím, jak si najít alespoň svých prvních 10 špatných programů.

Negotiations and Emotional Intelligence

Kdy: 16. 5. v 17:00–19:00
Kde: Kulturka ZČU, Sedláčkova 19, 30100 Plzeň
Odkaz na akci: negotiations

Chcete umět asertivně vystupovat, sebeprezentovat se a ještě k tomu být úspěšní v podnikání?
Připravili jsme pro vás tři workshopy, ve kerých se naučíte, jak na to…
Workshopy povede Julianne Carlin, mladá a nesmírně charismatická Američanka, která pracuje jako obchodní analytička pro společnost Amazon Logistics.

SEO: Dostaňte se na přední příčky vyhledávačů

Kdy: 17.5. od 9h – 13h
Kde: Impact Hub Praha, Drtinova 557/10, 150 00 Praha 5

Máte pocit, že váš web nebo eshop generuje málo prodejů? Chcete vědět, jak na svůj web přivést zákazníky pomocí nástrojů, které sami rádi používají? Lámete si hlavu s tím, proč se váš web nebo eshop nezobrazuje ve vyhledávání?Pronikněte hlouběji do Search Engine Marketingu (SEM) a zjistěte, jak posílat uživatele na váš web pomocí neplacené návštěvnosti. Osvojení si základních SEO principů, se kterými vás na kurzu seznámíme, může posílit vaše pozice ve vyhledávání a mnohonásobně zlepšit vaše prodeje.

MindfulnessCON 2018

Kdy: 19. 5. v 9:30–22:22
Kde: DUP39.cz, Charvátova 39 / 10, 11000 Praha
Odkaz na akci:mindfulness

Slogan letošní konference zní „The Mindful Revolution is Here.“ Ještě před pár lety u nás všímavost byla téměř neznámým pojmem. Dnes již úspěšně proniká do většiny oblastí naší společnosti. Stala se například součástí osnov na několika univerzitách a školách, roste zájem ve firemním prostředí, psychoterapeutické praxi, zdravotnictví i nápravných zařízeních. Máme za sebou také první tuzemské publikované výzkumy, které potvrdily, že i v našich podmínkách pomáhá praxe všímavosti výrazně snižovat stress, zvládat náročné životní situace a přispívá k rozvoji paměti, sebe-laskavosti i empatie.

Zapomeňte na mileniály, přichází Generace Z!

Kdy: 22. 5. v 8:30–13:00
Kde: Kino Atlas, Sokolovská 371/1, Praha – Florenc
Odkaz na akci: generacez

Generace Z ve věku 16-22 let nebo také iGenerace, generace skloněných hlav, generace mladých zpovykaných fracků, kteří si ničeho neváží, nechtějí moc pracovat, všechno chtějí hned! Nebo generace zvídavých, hledajících smysluplnost a chovajících se podle doby, do které se narodili? Jací jsou doopravdy? Co je motivuje, co je zajímá, jaké mají hodnoty, čím je můžeme oslovit a získat jako zaměstnavatel nebo jako rodič? Máme pro Vás čísla, porovnání se světem, pohled Zetek, pohled zaměstnavatele i pohled novináře a spisovatele.

Mistři Obchodu

Kdy: 24. 5. v 9:00–17:00
Kde: Římská 20, 120 00 Praha, Česká Republika
Odkaz na akci: mistriobchodu
Přijďte na nejdůležitější událost pro šéfy firem a obchodu.
Můžete se těšit na Jana Laibla, Miroslava Prince, Radku Martínkovou a na další experty v oblasti obchodu.

Prague Design Week 2018

Kdy: 21. 5. až 27. 5.
Kde: Hybernská 998/4, 11000 Praha
Odkaz na akci: designweek

V pořadí již pátý ročník designérské přehlídky Prague Design Week 2018 se uskuteční v Kampusu Hybernská na adrese Hybernská 4, Praha 1. Sedm dnů se zde představí tvorba desítek designérů, ale budou probíhat také workshopy, přednášky či promítání v Design Kině.

Od Einsteina k Hawkingovi – hledání teorie všeho

Kdy: 22. 5. v 18:00–20:00
Kde: Planetárium Praha, Královská obora 233, Praha 7, 170 21
Odkaz na akci: hledaniteorievseho

Dvacáté století náš pohled na přírodu rozdělilo na pokřivený prostor a čas Alberta Einsteina a podivně se chovající kvantový popis mikrosvěta. Jaké naděje má touha tyto vzdálené světy spojit? A jaké představy mají o této úloze největší géniové lidstva?

LinkedIn pro podnikatele i zaměstnance

Kdy: 22.5. 09:30 – 13:30
Kde: Klimentská 1443/50, Praha

Zaměříme se především na:
Co je LinkedIn, k čemu se hodí a k čemu ne, podíváme se na rozdíl v profilu zaměstnance, freelancera či podnikatele a rozšiřování sítě kontaktů a budování vztahů, poradíme jak budovat osobní značku, jak vytvořit a spravovat firemní stránky a jak hledat přes LinkedIn zaměstnance a spolupracovníky.

Přednáška: Digitální dieta

Kdy: 23. květen v 18:00–20:30
Kde: Vitalvibe, Veveří 127, 61600 Brno
Odkaz na akci: digidieta

Přistihneš se někdy, že místo práce, které se věnuješ, najednou projíždíš příspěvky na Facebooku? Máš někdy nutkání vytáhnout mobil ihned, jak ucítíš jen nepatrný náznak nudy? Přerušuješ povídání s partnerem/ partnerkou, jakmile ti zavibruje telefon, aby ses podíval/ a, co se děje? Nebo se prostě jen někdy cítíš všemi těmi technologiemi přehlcen/ a? Pak by tě tento seminář mohl zajímat.

© 2024 imper.cz