Kam v dubnu: Akce, které vám i jaru dodají šťávu

24. Březen 2018

Doufáme, že nás duben přivítá příjemným počasím, ale i kdyby ne, přinášíme vám 15 důvodů, proč ho neprosedět zavření doma. Akce, na které vás chceme upozornit, vás nadopují novými nápady a inspirací a restartují lásku k tomu, co děláte. Takže, kde si rozšířit obzory v dubnu?

DATA RESTART

Kdy: 5.4. od 9 hod.
Kde: Hotel Olšanka, Táboritská 1000/23, Praha 3
Odkaz na akci: datarestart.cz
Celodenní konference o datech, webové i ne-webové analytice, data science a business intelligence v roce 2018. Pro provozovatele webů, majitele e-shopů, marketingové manažery, analytiky, online markeťáky, agenturní i freelance konzultanty.

hledáme obchodníka

 

TAJEMSTVÍ OBCHODU

Kdy: 5.4. od 8 hod.
Kde: Forum Karlín, Praha 8
Odkaz na akci: tajemstviobchodu.cz
„Buď za svůj život převezmete zodpovědnost, nebo budete celý život poslouchat rozkazy.“ Robert T. Kiyosaki
Tajemství Obchodu je největší konferencí svého druhu v ČR. Nejen svým rozsahem a velikostí publika, ale hlavně tím, jakou vám dává příležitost. Nabízí možnost zažít největší česká jména přímého prodeje v jeden den, na jednom podiu, dokonce u jednoho stolu v panelové diskuzi. 11 inspirujících vzorů. 11 poutavých témat. 11 tajemství obchodu.

 

BUSINESS PLÁN PRO VAŠI ZNAČKU Pavlína Louženská/Dan Klíma

Pavlína Louženská/Dan Klíma
Pavlína Louženská a Dan Klíma

Kdy: 7.4. od 10 hod.
Kde: Maltézské nám. 478/13, 118 00 Malá Strana
Odkaz na akci: Business plán pro vaši značku
Zbožňujete módu či design a chcete prorazit se svou vlastní značkou? Zní to jakO skvělý plán a velký sen. Ale nohy na zem: jak na to, aby fungovala a vydělávala? Workshopy opět povedou guru módního marketingu u nás Pavlína Louženská a Daniel Klíma, který je jedním ze spoluautorů mimořádného úspěchu Alex Monhart.

 

Vyzkoušejte leady

JAK SE STÁT CESTOVATELEM

Kdy: 8.4. od 14 hod.
Kde: Seifertova 4 130 00 Praha 3, Žižkov
Odkaz na akci: Kavárna dobrodruha
Milujete cestování, ale nemáte dostatek peněz na cesty? Nevíte, jak začít nový život? Chcete ukázat, jak jsem začal já? Zjistit, že to není o penězích, ale o tom, že chcete? To všechno vám během několika hodin předá dobrodruh a bloger Filip Mayer. Než na akci vyrazíte, mrkněte se na rozhovor s Filipem, který jsme nedávno u nás uveřejnili.

 

KONFERENCE WO.MEN

Kdy: 9.4. od 17 hod.
Kde: Microsoft Event venue – Praha 4 Vyskočilova 1561/4a
Odkaz na akci: konference Wo.men
Omezoval vás předsudek ve vaší kariéře či v osobním životě? Pochybujete o sobě více, než byste chtěly? Vidíte často své nedostatky více než přednosti? Ale hlavně, jak získat odvahu žít podle sebe? Nenechte si svůj život svazovat stereotypy. Pojďte s námi budovat budoucnost, ve které ženy nelimitují předsudky, kde se nebojí následovat to, čemu věří. Kde se ženy nebojí změny. Kde se ženy podporují.

MINDFULNESS A JOGA

Kdy: 11.4. od 18 hod.
Kde: Impact Hub Praha, Drtinova 557/10, 150 00 Praha 5
Odkaz na akci: Mindfulness a joga Praha
Heslo programu Impact Hub Share říká, že každý má v hlavě něco, co může předat ostatním. Získejte skutečně cenné informace, seznamte se blíže s projekty ostatních Hubáků a inspirujte se třeba i pro vlastní vystoupení. PŘIDEJTE SE K NÁM NA LEKCI MINDFULNESS & JÓGY Udělejte si čas jen sám/a pro sebe, kdy nic nemusíte řešit. Dovolte si se zastavit a zhluboka se nadechnout. Lekce mindfulness a jógy vám pomůže zklidnit roztěkanou mysl, zlepšit koncentraci a naučit se lépe naslouchat svému tělu. Zároveň hezky protáhnete své tělo po celodenní sedavé práci.

 

JEMNÁ JÓGA PRO ZAČÁTEČNÍKY: světlo naší pozornosti s Míšou Laversovou

JEMNÁ JÓGA PRO ZAČÁTEČNÍKY

Kdy: 16.4. od 18:15
Kde: Akasha Yoga Studio, Kamenická 2 (vchod z ulice Kostelní), 170 00 Praha
Odkaz na akci: jemnajoga
Kurz je určen pro začátečníky i mírně pokročilé.
Naše pozornost je jako světlo: čím úžeji směřovaná, tím větší síla zaznamenávat, prožívat či měnit. Světlo pozornosti nasměrované do jednoho bodu nám pomůže nejen proplouvat pohybem s větší lehkostí a obratností, ale i přesněji rozlišovat ve chvílích nejistoty a pochybností mimo jógovou podložku.
Dech bude, jako vždy, průvodcem našeho pohybu. Očekávejte tedy pohyb plynulý, vědomý a povětšinou pomalý.  Součástí kurzu budou opět i pravidelné e-maily s inspirací k pohybu i zastavení, které vycházejí z jednotlivých lekcí, nebo lekce doplňují.

DEN D NA VŠE

Kdy: 17.4. od 19,30 hod.
Kde: Náměstí Winstona Churchilla 4, Praha, 130 67 Praha 3
Odkaz na akci: den D na VŠE
Znáte slavný Den D z České televize? Chtěli jste si někdy vyzkoušet, jakou měl atmosféru prezentování před investory? Právě teď vám dáváme příležitost! Přijďte prezentovat svůj nápad, podnikatelský plán, startup, či vlastní projekt před prestižními investory a svůj projekt protlačit do světa businessu!

 

JAK VÉST A ŘÍDIT FIRMU ÚSPĚŠNĚ

Kdy: 18.4. od 9 hod
Kde: Klimentská 1443/50, Praha 1
Workshop se zaměří hlavně na vizi a směřování firmy, podnikatelský záměr a řízení financí, firemní plány, strategie a taktiky, řízení zákaznické zkušenosti, positioning na trhu a firemní marketingovou komunikaci a v neposlední řadě také na získávání a adaptaci nových spolupracovníků. To vše pod vedením lektora Ing. Martina Čuby.

 

DNA ÚSPĚŠNÝCH

Kdy: 21.4.
Kde: Náměstí Winstona Churchilla 4, 130 67 Praha 3
Odkaz na akci: dna úspěšných
Záměrem tohoto projektu je najít v každém, kdo cítí potřebu objevit a uplatnit potenciál své DNA, svou genetickou konkurenční výhodu. Určitě nečekejte motivační workshopy a školení, protože v tomhle případě přecházíme od motivace k realizaci. Cílem programu DNA Úspěšných je najít v lidech jejich skutečný potenciál, poznat ho, naučit se s ním pracovat, rozvíjet ho a v konečném důsledku ho naplno využít! Jednoduše dostat lidi do měřitelných výsledků, které si každý sám určí. Jaká témata budeme konkrétně řešit? – Rozvoj osobnosti ve třech životních dynamikách – Rozvoj klíčových dovedností – Zvyšování osobní hodnoty a dosah mezi lidmi – Inspiraci, nové kontakty a propagaci – Osobní rozvoj, logiku, motivaci a radost ze života.

 

LIMITLESS LEADERSHIP DEEPAK CHOPRA

LIMITLESS LEADERSHIP DEEPAK CHOPRA

Kdy: 25.4. od 8,45 hod
Kde: Galerie DOX, Poupětova 1, 170 00 Praha 7
Odkaz na akci:  limitlessleadership
When the final story is told, leadership is the most crucial choice one can make–it is the decision to step out of darkness. Only someone who can find wisdom in the midst of chaos will be remembered as a great leader.

 

DATA FESTIVAL

Kdy: 25.4. od 9,30 hod
Kde: Náměstí W.Churchilla 1938/4, 13067 Praha
Odkaz na akci: datafestival
Data Festival je první otevřená akce pro zájemce o problematiku dat a všeho, co s nimi souvisí. Jako u každého správného festivalu si zde každý najde to svoje. Přednášky o základech práce s daty, pokročilejší workshopy pro začátečníky i mírně pokročilé na řadu témat od vizualizace, přes analýzy textových dat, internet věcí, až po data science, interaktivní hry s daty nebo umění v datech. Studenti se mohou podívat, jak se problematika dat dá studovat, lidé, co už s daty pracují, budou vidět, kam se dále posouvat a všichni mohou bez bariér promluvit se zavedenými firmami a startupy, které s daty pracují.

 

JAK NA FACEBOOK REKLAMU EFEKTIVNĚ

Kdy: 26.4. od 9:30
Kde: Klimentská 1443/50, Praha 1
Praktický celodenní workshop pro pokročilejší uživatele Facebooku. Pokud již máte dobře nastavenou a fungující stránku, přijďte zjistit, jak můžete více prodávat pomocí reklamy.
Po absolvování kurzu bude schopni sami vytvořit reklamu, včetně jednoduché grafiky, zacílení a vyhodnocení. Budete schopní zacílit lidi, kteří byli u vás na webu nebo viděli vaše video na Facebooku. A mnohem více.

 

OŠÉFUJTE SVOJI ENERGII, ABY PRACOVALA PRO VÁS – Jan Mühlfeit

jan muhlfeit obchodník

Kdy: 26.4. od 17 hod.
Kde: Sněmovní 7, 11800 Praha
Odkaz na akci: janmuhlfeit
Speciální přednáška exprezidenta Microsoftu pro Evropu, globálního stratéga a kouče hvězd JANA MÜHLFEITA pro Elegantní Česko – s neformální afterparty u zeleného čaje. Přijďte na setkání s mužem, který vás nasměruje, přiměje k zamyšlení i pobaví. A vybaví novým optimismem 🙂 Cítíte se často “vyšťavení”? Máte pocit, že každou chvíli odpadnete? Vyhoření je dnes velmi častý jev a týká se nejrůznějších věků i profesí. Někdy vystaví stopku až nemoc. Možná jste zatím nedospěli tak daleko – tím snazší je zhroucení předejít. Každopádně se hodí odpovědi na následující otázky: Jak pracovat s vlastní energií? Jak nakládat se svými silami tak, abyste byli spokojení a šťastní? Jak najít své talenty a potenciál a soustředit se na ně? Jinými slovy – jak budovat harmonii ve svém životě? Přijďte na tuto přednášku a dozvíte se, jak k tomu přistupuje bývalý prezident Microsoftu pro Evropu, dnes kouč olympioniků, top manažerů, umělců, youtuberů a dalších známých osobností – Jan Mühlfeit. Své těžké časy má také za sebou a nebude vám nic lakovat narůžovo. Naopak, vytáhne pro vás to nejdůležitější ze svých vlastních bohatých zkušeností. Po dvouhodinové přednášce budete mít příležitost si s Janem neformálně popovídat u šálku dobrého zeleného čaje.

 

© 2024 imper.cz