Hledáte práci, kde je férové jednání samozřejmostí? Spojte se s Adomus reality

17. Říjen 2019

Adomus reality nabízí práci makléřům, pro které je férové jednání IN

Společnost Adomus se věnuje prodeji a pronájmu nemovitostí. Na první pohled by se tak mohlo zdát, že se jedná o standardní realitní firmu, kterých jsou na trhu stovky. Při bližším pohledu ale začíná být více než jasné, že firemní slogan „reality a finance jinak“ není jen prázdná fráze, ale hluboce zakořeněná filozofie založená na profesionalitě, transparentnosti a morálních zásadách. Zní vám to poněkud zastarale? V Adomus reality a finance jinak vás přesvědčí, že být poctivým odborníkem na reality je víc než sexy. O firemních hodnotách a trhu s realitami jsme hovořili s majitelem franšízy a realitním makléřem v jedné osobě Matoušem Kozumplíkem.

Freelancer, práce na volné noze
Navazování kontaktů je pro freelancery základ.

Co pro Vás znamená prodej realit?

V první řadě se vždy jedná o spokojenost klienta a té se nedá dosáhnout vymýšlením si a slibováním nesplnitelných věcí. Vždy se snažím, aby byl pronájem nebo prodej nemovitosti maximálně transparentní a ke každému přistupuju s ohledem na jeho individuální potřeby. Pronájem či prodej je proces, který musí perfektně fungovat od počátku do konce, a to nejde bez důvěry klienta. Proto já i moji kolegové usilujeme především o korektnost a spolehlivost. Solidnost is the new black.

hledáme obchodníka

Hledáte do týmu nového realitního makléře. Co by měl ideální kolega splňovat?

Jak už jsem říkal, chceme lidem ukázat, že trh s realitami není záludný. Nehledáme člověka, který chce za málo peněz hodně muziky. Naopak profit je pro nás přímo úměrný kvalitě práce. Dobře se nám bude spolupracovat s člověkem, který si je vědom své ceny a svými kvalitami přesvědčí klienty zákazníky, aby nám důvěřovali a vraceli se k nám.

Jste ambiciózní a chcete od života víc než jen střechu nad hlavou a dost peněz na avokádové tousty? Myslíte si, že práce by měla být víc než jen ucházející výplata na konci měsíce? S Adomus reality máte šanci se nejen realizovat, růst a slušně vydělávat, ale hlavně měnit realitní trh a ukazovat klientům, že se slušností a poctivostí se dá dojít dál. Jestli už vás nebaví konzumní svět, který se bez skrupulí žene za ziskem a kde jsou gentlemani a dámy vymírajícím druhem, máte příležitost to sami změnit. Dělejte práci, která dává smysl!

Jaké konkrétní vlastnosti by měl realitní makléř mít?

Práce realitního makléře je psychicky náročná. Na jedné straně musí obstát mezi dvěma mlýnskými kameny, které představují kupujícího a prodávajícího, a najít pro oba uspokojující řešení. Na druhé straně je to pozice, kde se musíte orientovat v řadě oborů. V realitách potřebujete mít dost znalostí z marketingu a obchodu, k tomu trochu účetnictví, práva, legislativy, administrativy a celou řadu soft skills. Leccos se dá naučit za pochodu, zaškolení je samozřejmostí, ale minimálně tříleté zkušenosti jsou pro tuto pozici nezbytné. Také by to měl být člověk, který se nejen výzev nebojí, ale sám je aktivně vyhledává.

Full-time realitní makléř pro Adomus:

  • Přímé a poctivé jednání
  • Ochota se učit novým věcem a pracovat sám na sobě
  • Samostatnost i schopnost spolupráce
  • Obchodní myšlení
  • Pozitivní mindset, touha po seberealizaci a aktivní přístup k životu

Na co se nový kolega spolupracovník může těšit u vás?

Kolega je správně zvolené slovo. Všichni makléři jsou partneři ne zaměstnanci. To jim dává svobodu se volně realizovat a zároveň motivaci být nejlepší. Všichni se vzájemně podporujeme, protože táhnout za jeden provaz je výrazně efektivnější, než spolu soupeřit. Adomus navíc poskytuje silnou a stabilní oporu od kurzů a vzdělání, přes administrativní zázemí, akvizice a portfolio klientů po budování osobního brandu a nadstandardní příjem za práci, která dává smysl. 

Domluvte si konzultaci

„Dělejme to pořádně nebo vůbec.“

Ve společnosti Adomus pracují pouze certifikovaní makléři, kteří si zakládají na své profesionalitě, odbornosti a morálním kodexu. Klient a jeho spokojenost stojí na prvním místě, což se odráží v 100% transparentnosti všech procesů. Firma se zaměřuje především na dlouhodobé vztahy s klienty založené na vzájemné důvěře a pozitivních zkušenostech. 

 „Mé velké díky patří celému vašemu týmu, který dle mého názoru pracuje na velmi vysoké odborné a i profesionální úrovni ve všech oblastech činností a služeb, které svým klientům poskytujete. V dnešní době není moc společností zabývajících se realitní činností, které by měly takový čestný a transparentní přístup ke své práci.“ Karel Vaníček, Pečky

Matouš Kozumplík se pohybuje ve světě realit od roku 2010. Zkušenosti získal v celé řadě realitních kanceláří a po čase v něm začalo uzrávat rozhodnutí založit si svou vlastní kancelář. Nakonec se ještě setkal se společností Adomus a domluvil se s ní na spolupráci. V současné době společně fungují na trhu realit pod heslem „dělejme reality pořádně, nebo raději vůbec“, což znamená kvalitní služby pro klienty a skvělé zázemí pro makléře.

© 2022 imper.cz