Fashion pro ženy: 10 inspirací nejen ze světa salesu

29. Listopad 2015

I tentokrát jsme v Business Animals zamířili mezi mocné ženy z celého světa, které se stávají módními ikonami pro miliony žen. Mnohé z nich inspirují nejen svými outfity, ale i svým stylem života a tím, co dokázaly. Zasněte se s námi a nechte se inspirovat, abyste v sobě probudili své lepší Já. Která z žen vám nejvíce imponuje?

1. Whitney Wolfe

Zdroj: 497uxf121y3im3ll528lt8cv.wpengine.netdna-cdn.com
Zdroj: 497uxf121y3im3ll528lt8cv.wpengine.netdna-cdn.com

V našem seznamu nesmí chybět Whitney Wolfe, spoluzakladelka společnosti Tinder, která se věnuje online datingu. I díky tomuto zaměření je žádané, aby o sebe Whitney pečovala a šla příkladem lidem, pro které služby nabízí.

2. Andrea Jung

Zdroj: photos.famouswiki.com/
Zdroj: photos.famouswiki.com/

Charismatická Andrea Jung se v Avonu postupně vypracovala až na pozici executive chairman a roku 2009 ji Forbes zařadil do žebříčku 25 nejmocnějších žen světa. Andrea má svůj jednoduchý business styl, který naprosto sedí (nejen) do kosmetické branže, ve které se pohybuje.

Vyzkoušejte leady

3. Francesca Amfitheatrof

Zdroj: cdni.condenast.co.uk
Zdroj: cdni.condenast.co.uk

Francesca se přidala do firmy Tiffany & Co na pozici design director v září 2013, ale svou kariéru rozvíjela už před ní, věnovala se kolekcím šperků pro různé značky, mimo jiné i pro Chanel. Tím, že se pohybuje ve světě fashion doplňků, ani sama za svou prací nezaostává a rozhodně firmu reprezentuje svým vzhledem.

4. Samantha Cameron

Zdroj: www.aolcdn.com
Zdroj: www.aolcdn.com

Samantha Cameron, jakožto žena premiéra Davida Camerona a ambasádorka charity Save the Children, také do svého zevnějšku investuje. Pracuje pro firmu Smythson jako konzultantka a tato práce jí vyhrála cenu British Glamour Magazine. Samantha pracuje také jako ambasadorka v British Fashion Council a hraje jednu z hlavních rolí na London Fashion Week.

5. Mellody Hobson

Zdroj: news.usc.edu
Zdroj: news.usc.edu

Mellody si také prošla dlouhou kariérní dráhu. Po studiích se přidala k Ariel Investments, LLC, kde se stala ředitelkou marketingu, v roce 2000 se stala prezidentkou společnosti. V současné době se angažuje do spousty organizací, mezi mnoha i Starbucks a DreamWorks, což jde na její vizáži skutečně poznat, jelikož do sebe skutečně investuje.

6. Oprah Winfrey

Zdroj: uk.eonline.com
Zdroj: uk.eonline.com

Oprah Winfrey je známá americká herečka, moderátorka a vydavatelka časopisu. Časopis Forbes ji označil za nejvlivnější světovou celebritu, je považována za nejbohatší afroameričanku 20. století. V takovém postavení do svého vzhledu neskutečně investuje a je nevyčerpatelnou inspirací.

7. Sara Blakely

Zdroj: i2.cdn.turner.com
Zdroj: i2.cdn.turner.com

Samantha prošla dlouhou cestu, než založila firmu Spanx. Před ní se věnovala prodeji faxů door-to-door, což jí namotivovalo jít do vlastního businessu. Podle Forbesu se stala světově nejmladší milionářkou, kterou se stala vlastním přičiněním. Její business se spodním prádlem změnilo styl oblékání mnoha ženám i mužům, v současné sobě se její firma rozrostla i o jeany.

hledáme obchodníka

8. Alexa von Tobel

Zdroj: d.fastcompany.net
Zdroj: d.fastcompany.net

Alexa je mladou ředitelkou společnosti LearnVest, která se zaměřuje na pomoc mladým ženám, aby získaly správné finanční návyky již v brzkém stádiu života. Kvůli své firmě zanechala předchozí zaměstnání a investovala velké množství peněz do vlastního businessu. V současnosti firma překročila obrat 5,5 milionů dolarů, což rozhodně není málo. I díky tomu může Alexa investovat do svého zevnějšku dost peněz.

9. Emma Watson

Zdroj: cdn2.thr.com
Zdroj: cdn2.thr.com

Mladou generaci ovlivňuje i herečka Emma Watson, která ztvárnila Hermionu ve filmech Harryho Pottera. Díky tomu, že se Emma zajímá o módu, objevila se na titulkách mnoha módních časopisů včetně Vogue.

10. Lauren Bush

Zdroj: media3.popsugar-assets.com
Zdroj: media3.popsugar-assets.com

Lauren je spoluzakladelkou nevládní organizace FEED, která již v prvních letech svého působení nabídla více než 50 milionů jídel po celém světě. Koupí tašky, kterou společnost vyrábí a prodává, můžete přispět na ukonejšení hladu jiných lidí. V současnosti se společnost zaměřuje i na jiné produkty. Jelikož Lauren často vystupuje v médiích, tak i ona dbá na svůj zevnějšek, kterým se můžete inspirovat.

A co vy, máte nějaký vzor, kterým se rádi inspirujete?

© 2024 imper.cz