Kam v dubnu: Inspirace ze světa obchodu, financí, realit, MLM, startupů a osobního rozvoje

26. Březen 2017

Jaro konečně začalo a my se můžeme opět těšit na velkou dávku inspirace a nových informací. V dubnu 2017 se můžeme především zaměřit na sebe a svoje skills. Měsíc plný workshopů, přednášek, konferencí a především přenosy z týdenního setkání z TED z Vancouveru.

021_BA-MeetUp-Vol-IX

O startupech a lidech

Snem každého startupu je raketový růst. Jenže když na něj přijde, objevuje se jako „vedlejší účinek” i růst počtu kolegů a procesů. Kde ale ty pravé lidi najít? A když už je najdete, jak je rozvíjet a motivovat tak, aby vám neutekli? Vyplácí se stanovit jasné mantinely, anebo budou vaši kolegové šťastnější a výkonnější ve svobodné firmě? Na kloub se tomu pokusíme přijít na jediné „HR” konferenci pro startupy a ty, kteří se na zaměstnance nedívají jen jako na dělníky a položky v rozpočtu.

Domluvte si konzultaci

Nábor do MLM a obchod na základě vztahu Brno

Znáte to? Budujete vlastní firmu a využíváte koncept MLM? Potýkáte se s tímto společenským stigmatem a chcete podstatně zlepšit výsledky při náborování a přitom to dělat lidsky, jinak a na základě vztahu? Navštivte školení od Martina Luňáka.

Umění růst a rozvíjet se – nová přednáška Pavla Morice

Narážíš na své limity a hledáš způsoby, jak se posunout dopředu? Máš ve svém životě momenty, kdy se zasekneš a nevíš jak dál? Už tě nebaví věčné hledání a teorie? Hledáš cestu, jak na změnu v praxi? Chceš znát možnosti, které ti pomohou růst ve všech oblastech života? Ve středu 5. dubna pro vás chystám novou přednášku „Umění růst a rozvíjet se – jak se omezení a limity dají proměnit ve velké možnosti”. Dotkněte se svého potenciálu a najděte novou životní energii, odvahu a sílu.

button registrace obchodnika transparent

Život na hraně – jaro 2017

Život na hraně jsou konference časopisu Marketing Sales Media. Vydáváme se na nich za hranu naší branže, protože inspirace vždy přichází zvenčí. Život na hraně pro nás znamená řečníci a témata na pomezí marketingu a byznysu, ale také extrémní výkony a odvážné nápady. Proto hashtag #tojeadrenalin, kterému chceme při sestavování letošního programu zůstat věrní.

Přednáška V HLAVĚ

Když umíme změnit naše myšlení, můžeme cokoliv! Všechno začíná v hlavě. Přijďte se dozvědět, jak pracovat se svými vnitřními bariérami a jak si udělat z hlavy svého nejlepšího parťáka! Lektorka Kristina Žůrková Vám představí účinnou techniku na práci s myslí – metodu The Work autorky Katie Byron.

hledáme obchodníka

Každá značka může být úspěšná (workshop)

Budování značky a vlastní podnikání nás stojí mnoho energie, peněž a nápadů. Pokud si svůj projekt naplánujeme do detailu včetně právní ochrany v marketingové strategii, můžeme předejít mnoha problémům. Přijďte na workshop, kde se dozvíte, jak sladit svůj marketing s ochranou své značky a získat náskok před konkurencí. Na tomto workshopu, kterým vás provedou Michaela Chytilová a Michaela Závodná, zjistíte informace, jak se ochránit a díky tomu vytěžit maximum ze svého podnikání.

Polygloti se nebiflují

Kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem – ukážeme vám, jak na to. Konference o učení jazyků pomocí metod, které používají nejen polygloti. Pokud jsou jazyky vaší vášní nebo je prostě potřebujete k běžnému životu, dozvíte se, jak si na jazyky udělat čas, naučíte se techniky k dokonalé výslovnosti, zjistíte, v čem všem je myšlenkové mapování pro jazyky přínosem a v neposlední řadě se dozvíte, jak si udržet motivaci a nepřestat v dnešní hektické době. Polygloti, kteří vystoupí vůbec poprvé v ČR, vám prozradí svá tajemství učení se několik jazyků najednou, která jinde neuslyšíte.

Efektivní zvládání námitek

Jak reagovat když Vám člověk říká bílá, nemůžete mu říct černá, i když by to byla ta nejčernočernější barva? A zároveň, jak ho neutlouct argumenty, že ve tmě je stejně jedno, jakou to má barvu, abyste si na závěr komunikace akorát každý o každém nepomysleli – to je ale ……, a tím to skončilo? Zpracování námitek je práce sama se sebou v propojení s psychologií vycházející se zájmu o druhého člověka. Lze jen těžko narazit na člověka, se kterým se vůbec na ničem neshodnete. Tyhle společné cesty budete společně hledat s Martinem Luňákem.

1. Odborná realitní konference

Žádné teoretické plky. Jdeme rovnou do praxe. Jen experti s letitými zkušenostmi přesně vědí, jaké problémy v každodenním realitním životě řešíte, a pomohou vám vypořádat se s nimi jednou provždy. Tahle konference je jiná. Jde o první skutečně odbornou realitní konferenci v Česku. Bude našlapaná praktickými informacemi a tipy.

Jak sehnat během roku 10 milionů pro svůj nápad

Nemáte peníze a chcete prorazit? Sežeňte si klidně 10 milionů! Jedinečné tipy a rady, jak na to, vám prozradí Dita Přikrylová – datová analytička a zakladatelka hnutí Czechitas. Otevírá IT svět ostatním ženám a dále je podporuje pomocí svého hnutí. Šéfka českého Googlu Táňa le Moigne ji označila za jednu z nejzajímavějších českých digitálních žen.

Síla osobní značky

Pochopení vlastní značky a sebeprezentace v osobním i pracovním životě. Čím se odlišujete? Jaké jsou vaše hodnoty a schopnosti? Co nejraději děláte? Víte, jaké jsou vaše silné stránky a co můžete nabídnout? Dokážete dobře prezentovat svoje schopnosti a působíte sebejistě a přesvědčivě? Vezměte to tedy do svých rukou a budujte svoji dobrou pověst a značku v rámci víkendového kurzu na Vysočině s marketingovým expertem Jaroslavem Fabiánem a tvůrkyní příběhů Monikou Nevolovou.

button registrace obchodnika transparent

WORKSHOP: Kolik stojí emoce?

V roce 2002 dostal Nobelovu cenu za ekonomii psycholog, který dokázal, že u peněz jsou emoce silnější než rozum. Toho využívají supermarkety, banky a marketing ve váš neprospěch. Přijďte zlepšit svoji finanční bilanci a získat imunitu proti manipulaci.

Brain&Breakfast: Dobrá paměť = základ úspěchu

Že nevíte, co je Brain&Breakfast? Úspěšný formát ne nepodobný TEDx konferencím, kam zvou jeho autoři zajímavé osobnosti napříč obory. Snídaně probíhá v Praze, ale my ji živě přenášíme, abychom o autorské prezentace nepřišli a průběžně se vzdělávali.

FuckUp Night Prague Vol. XVII – Startup Special

Sedmnáctá pražská FuckUp Night bude mít více estrogenu než testosteronu. Tématem večera v undergroundovém DUP36.cz pod Národní třídou budou nezdařené startupy v byznyse i životě. Těšit se opět můžete na 5 × 15 minut přednášek od lidí, kteří něco zvorali, ale nepo…li se z toho.

Pitch Bootcamp Prague CULS

Během těchto dvou dnů se budete topit v nápadech, pracovat a rozvíjet svůj business model a kariéru. Posunete svoje skills na další level, dozvíte se, jak poznat své budoucí zaměstnavatele, naučíte se, jak komunikovat a prezentovat sami sebe v živelné a empatické atmosféře. Nikde jinde se tolik věcí najednou nedozvíte. První den věnujete tréninku, druhý den budete soutěžit a prezentovat své nápady společnostem.

Konference Osobní růst – Brno

To nejlepší z knih Jan Melvil Publishing a z přednášek GrowJOB Institute. Témata nejúspěšnějších rozvojových knih uvedená do praxe. Smyslem konference je během jednoho dne předat účastníkům ty nejaktuálnější informace vedoucí k efektivnějšímu, zdravějšímu a spokojenějšímu životu. Na konferenci vystoupí například Petr Ludwig, Robert Vlach nebo Johan Mádr.

Nudná konference #03

Nudná konference je nový originální formát stand-up komiky, která má charakter parodie populárních konferencí, vědeckých a dalších zajímavých vystoupení a je založena na inteligentním absurdním humoru. Heslo Nudné konference: Jediná konference, která popírá svůj vlastní název!

3× TED Cinema Experience

3 přenosy z týdenního setkání TED ve Vancouveru, které vám připraví zážitek skutečné účasti na konferenci. Přednášky celého týdne se dotknou nejhlubších vědeckých a psychologických postřehů současnosti, poukážou na nejnovější pokroky v medicíně a další důmyslné vynálezy. Tradiční mix nejaktuálnějších výzev a prastaré moudrosti nás přiměje k položení si otázek, na něž obvykle nemáme čas. Jak slibuje TED, každý návštěvník si z této konference odnese výbavu pro vlastní osobní růst a rozvoj.

Zážitkový **punkový** křest knihy Na plné koule

Pavel Šíma napsal knihu, která se naprosto vymyká všem návodům na miliony, peníze a štěstí. A hodlá ji pokřtít hodně zajímavým způsobem! O čem knížka je? Peníze, ženy, úspěch, láska, SUVčko. V osmadvaceti měl všechno, co kdy od života chtěl. Pak to všechno zahodil, stal se dobrovolně nezaměstnaným, odjel na dva měsíce na Kubu a sepsal ztracenému kamarádovi intimní dopis s návodem, jak toho může dosáhnout i on. Nebo i ty. Praktická příručka pro život, co tě historkami o drogách a teroristech přivede k vyšší produktivitě, penězům, moudrosti a štěstí. Jediná otázka zní: Máš koule na to začít řídit svůj život?

Startup Grind Prague hosts Jakub Nesetril & Ondrej Bartos

Každý je vítán na další akci Startup Grind Prague, která je podporována Google for Entrepreneurs a Digitální garáží Česká republika! V dubnu bude hostem Jakub Nešetřil, Founder & CEO Apiary. S Jakubem si bude povídat Ondřej Bartoš, partner v Credo Ventures. Budou se bavit o historii Apiary od úplného začátku až do doby, kdy se Apiary stalo v roce 2017 součástí Oracle.

Impact Hub MashUp vol. 10

Parádní mix prezentací a projektů, které si zaslouží vaši pozornost. Zveme hosty napříč obory a vybíráme ty, kteří mají skvělý nápad, extra úspěch nebo silné a inovativní myšlenky. V rychlém sledu pak pomocí slidů a krátkých vystoupení představí, na čem dělají, a nasdílí to nejdůležitější, co se ve svém podnikání naučili.

© 2022 imper.cz