Akce, které vám nesmí uniknout v únoru

01. Únor 2016

Pokud jste se v lednu jen rozkoukávali a snažili se znovu najet do pracovního procesu, je pro vás únor ideálním měsícem k tomu, abyste zapracovali sami na sobě. Potřebujete vypilovat své obchodnické schopnosti, nevíte, jak motivovat svůj obchodnický tým, či jste se stále ještě nenašli v business odívání? Tyto přednášky, konference a semináře v Praze a Brně vám v tom pomůžou!

konference

Social selling a prodej v novém světě

 • 2. 2. 2016
 • Praha

Začněte den s Davidem Lambertem, autorem bestselleru Smarter Selling, který bude hovořit o budování obchodních vztahů v novém světě novými způsoby. Těšte se na příklady moderních prodejních postupů a Social Selling, který je určený pro prodej s využitím sociální sítě LinkedIn. Business snídaně je určena především pro obchodní ředitele společně s HR řediteli.

Vyzkoušejte leady

Mít nápad nestačí (ale dost to pomáhá)

Nosíte v hlavě skvělý nápad na podnikání, ale nevíte, jak jej zrealizovat? Čím začít, co je potřeba pro jeho realizaci udělat, jaké kroky provést? To se dozvíte na tomto semináři.

Podnikání podle buddhistických principů

Na tomto tříhodinovém semináři vám ukážou, že jde i v dnešním světě podnikat a obchodovat laskavě, nikoliv sobecky na úkor druhých lidí, ale zjistíte, jak lze ze svých tužeb udělat příležitost pro druhé lidi a zbohatnout s nimi, nikolik na nich, jak pomocí empatie vylepšovat své produkty i webové stránky a jak jednat, aby se váš úspěch vyplatil i druhým.

Nemovitost jako investice

Nejste si jistí, zda investovat do nemovitostí? Na semináři se dozvíte, jestli se to vyplatí, jak nakládat s hypotékou, jestli si ji zařizovat či jak dlouho ještě vydrží nízké úrokové sazby.

Brno startup stories

 • 3. 2. 2016
 • Brno

Chcete se dozvědět něco více o startupech, posbírat inspiraci a motivaci,postupy, metody? Přijďte si procvičit angličtinu na večer, kde vám různí lidé budou prezentovat své projekty a budou odpovídat na otázky ohledně toho, jak začínali a jaké jsou jejich klíče k úspěchu.

Assessment Centre aneb Nebojte se vystoupit ze stínu

Hledáte novou práci nebo jste otevření novým nabídkám, ale výběrové řízení je ve formě assessment centra a vy nevíte, co od toho čekat? Chcete se cítit jistí a natrénovat si nanečisto, co se po vás bude chtít? Přijďte se to vše dozvědět na tuto celodenní akci.

hledáme obchodníka

Budování businessu

Každý obchodník přijde do bodu, kdy začne uvažovat o vlastním businesse. Na tomto setkání se vám představí firma Footshop.cz, která bude mluvit o překážkách, které stály v jejím rozmachu, o riskování v podnikání, o tom, jak se mění role majitele firmy při jejím růstu a o agilním přístupu k vedení firmy.

Po čem zákazníci touží? Zeptejte se jich!

„Se zákazníky je těžké pořízení. Když říkají, že se jim váš produkt libí, neznamená to, že by ho chtěli. A když tvrdí, že by váš produkt chtěli, neznamená to, že za něj budou ochotní zaplatit. Jak se v tom vyznat a rychle zjistit, jestli to má vůbec smysl?“ nabádá popisek semináře, na kterém se dozvíte, jak provést základní průzkum trhu, jak získat data o potencionálních zákaznících a jak zvýšit šance na úspěch.

Osobní oděvní styl pro muže

 • 4. 2. 2016
 • Brno

Jako pro obchodníka je pro vás vizáž jedním z nejdůležitějších aspektů v komunikaci s klienty, neboť ti se na základě prvního dojmu rozhodnou, zdali s vámi budou chtít dál jednat nebo ne. Pokud se tedy necítíte skvěle v tom, co nosíte oblečeno, je na čase s tím něco udělat, neboť „šaty opravdu dělají člověka“.

Sebedisciplína: Jak se naučit posilovat svoji vůli?

 • 7. 2. 2016
 • Brno a Praha

Na semináři se naučíte, jak se naučit disciplíně, abyste pracovali rychle a efektivně. Naučíte se vybudovat pozitivní návyky a odbourat zlozvyky a naučit se organizovat svůj čas tak, abyste byli co nejproduktivnější.

Konference Fintech v ČR

Pokud se chcete dozvědět více o nových inovacích a technologiích ve finančním sektoru, tak vám tato konference pořádaná pod záštitou Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR nesmí utéct. Mezi hlavními tématy se bude hovořit o nových softwarech, bezpečném uložením dat, FinTech legislativě či mobilním bankovnictví. Mezi speakery se objeví vedle předsedy Asociace Karla Havlíčka také Luděk Slouka, Senior product manager ve společnosti MasterCard či Marek Erneker, produktový manažer České Radiokomunikace, a. s.

Perfectia Sales Club

Pokud se chcete seznámit s lidmi, jejichž zkušenost pro vás může být inspirací, a dozvědět se od expertů ve svém oboru informace, které vám mohou pomoci ve vašem vlastním podnikání, neváhejte přijít na dopolední sales club. Nečekejte od toho klasickou networkingovou akci! Pokud vám nevyhovuje termín 10.2., podívejte se na stránky Perfectia, na kterých najdete ve spodní části další termíny.

Nenechte se zmanipulovat

Manipulace je v obchodě na denním pořádku. Ačkoli každý z nás používá v životě občas manipulativní chování, někteří jedinci jsou v manipulaci mistři a dokáží ji používat zcela záměrně. V každé situaci se snaží být lepší, získat převahu, přesvědčit vás o své pravdě a přimět vás ke svému účelu. Znáte to od klientů? Potřebujete být asertivnější nebo si uvědomit vzorce manipulativního chování? Kouč Martin Zbránek vás na semináři naučí, jak rozpoznat manipulaci, kdy už se jedná o manipulaci a kdy ještě o argumentaci. Seznámíte se s typologií manipulátorů a proberete, jak manipulace útočí na vaše ego a touhy.

TED’16 DREAM: Opening Night in Cinemas

Pokud jste se nedostali mezi tisícovku diváků, kteří mají možnost shlédnout TED konferenci ve Vancouveru naživo, ať už kvůli tomu, že jste si začali shánět lístek pozdě nebo proto, že jste neměli nadbytečných 8 500 dolarů, máte i přesto možnost být u slavnostního zahájení. Letos nebude slavnostní událost online, ale právě jen v kinech.

Investiční příležitosti ve venture capital 2016

Přednáška Klubu investorů s Michalem Zálešákem, který působí na pozici výkonného ředitele v Czech ICT Alliance, a Radkem Janků (CEO BattSwap), který má bohaté zkušenosti z prostředí start-upů.

Jak zvýšit prodej

 • 17. 2. 2016
 • Praha

Základní myšlenka semináře vychází z toho, že obchodník není bojovník a nemusí tedy s klientem násilně bojovat, aby jej přesvědčil, že jeho produkt je pro něj užitečný, ale stačí dodržovat pár postupů a klient na to přijde sám.

Osobní oděvní styl pro ženy

 • 17. 2. 2016
 • Brno

U žen je to s odíváním v obchodní branži ještě malinko složitější než u mužů. Jaká délka sukně je akceptovatelná, jaké barvy, jak je to s odkrytými rameny či co je nevhodná obuv? Najděte si svůj styl i v pracovním „dress codu“.

Hodnotový leadership: Jak motivovat smyslem a posláním?

 • 17. 2. 2016
 • Brno

Mnozí obchodníci se tvrdou pílí dopracovali na vedení obchodních týmů či celých oddělení a poboček. Jak být inspirací pro druhé, jak je vést a udržovat v nich neustálý zápal a drive? Dozvíte se také, jak delegovat práci a jak využít koučing pro lepší práci týmu.

Právní minimum pro podnikatele: Jak neskončit hned na začátku

Plánujete vlastní byznys, máte skvělý nápad, ale nevíte, jak ho uvést do pohybu? Hlavně se plácáte v byrokracii a netušíte, co vůbec obnáší živnostenský průkaz či založení společnosti, jaké daně se týkají začínajících podnikatelů a jak si nejlépe ochránit nápady? To vše vám během dopoledne sdělí Petra Dolejšová, Jan Valtr a Zdeňek Zůna.

Prague Capital Market Summit

 • 18. 2. 2016
 • Praha, Kongresový sál ČNB
 • pcms.cz

1. ročník Prague Capital Market Summit je mezinárodní konference věnovaná kapitálovým trhům v České republice a CEE regionu. Řečníci jako Ondřej Bartoš z Credo Ventures, generální ředitel Burzy cenných papírů Praha Petr Koblic či Lukáš Kovanda ze společnosti Roklen se budou bavit o největších výzvách, kterým budou čelit účastníci kapitálového trhu v příštích letech, zejména ve světle schváleného rozpočtu EU pro rok 2016.

Konference WO.men

Druhý ročník konference pro ženy je zaměřen na vnitřní změnu sama sebe, aby ženy mohly změnit i svět kolem sebe. Čekají vás inspirativní speakeři z různých oblastí, aby (nejen) ženy inspirovali, jak se zbavit strachu a jít si za svými sny.

Meetup Business Animals No.3

 • Pondělí 22. února v 18:30
 • Praha, KU Bar & Lounge
Takto jsme se bavili na posledním Meetupu
Takto jsme se bavili na posledním Meetupu

I v únoru nás čeká pravidelný Meetup Business Animals, tentokrát třetí v pořadí! Popovídáme si, posdílíme naše úspěchy i prohry, pobavíme se, co je nového, poslechneme si motivační talk ohledně salesu, potkáme další členy obchodnické komunity a můžete se seznámit i s námi z Business Animals!

David Kocna – Moderní závislosti a jak se od nich osvobodit

Lidé se dnes často zaměřují na věci, které jsou jednoduché a snadno dostupné. Sklouzávají k únikovým aktivitám, prokrastinují a vzdalují se skutečnému světu. Jaké moderní závislosti existují? Jak se od nich osvobodit a přestat prokrastinovat? Jaké denní metody a rituály nás dovedou k naplnění a úspěchu? Dostaňte ze stereotypu!

Lifehack, aneb usnadni si život

Tomáš Baránek svou přednášku zaměří na činnosti, které nám každodenně usnadňují život. Proč by měl každý z nás dělat věci složitě, když to lze jednoduše? Právě Tomáš Baránek se zaměřuje na různé aplikace, ale také na různorodé činnosti, které nám mohou usnadnit život a nastínit, jakým způsobem si dělat život jednodušší.

Neuvěřitelný seminář o prodeji

 • 22.-24. 2. 2016
 • Brno

Jako obchodníci jste už prošli určitě bezpočet seminářů a školení, ale vědomostí není nikdy dost, obzvláště, když je přebíráte od kvalitních a zkušených lidí a sami jste mnohé věci již zapomněli.

Setkání s Barborou Chuecos

Na jednom z posledním setkání projektu Empowering Women se můžete těšit na Barboru Chuecos, generální ředitelku Mary Kay ČR, se kterou váš čeká povídání o kráse, vystupování i o životních příbězích žen. Na hodinový kulatý stůl naváže Den krásy, v rámci něhož vám kosmetické poradkyně Mary Kay přiblíží trendy líčení, předvedou novinky a vy si to pak můžete vše vyzkoušet a nechat se i nalíčit.

Přednáška guvernéra ČNB Miroslava Singera

Přednáška na téma Měnová politika a vývoj české ekonomiky ve Vencovského aule na půdě VŠE.

Obchodování komodit a futures spreadů

Na Vysokou školu finanční a správní byla pozvána Romana Křížová, aby pohovořila o specificích obchodování komoditních spreadů, o nástrojích k tomu potřebných a způsobech vyhledávání strategií.

Vlastním směrem s Darinou Ermisovou: Jak se z jedné kabelky zrodí milionový business?

Na inspirativní přednášce s Darinou Ermisovou, zakladatelkou a designerkou Dara bags, která se na žebříčcích umisťuje mezi top podnikateli roku 2015, se dozvíte, jak se dá udělat zahraniční business bez vzdělání v managementu a školních pouček a jak se dá skloubit podnikání s mateřstvím.

Jak proniknout do zákazníkovy hlavy

Trochu marketingové psychologie, která může obchodníkům rozšířit obzory. Také se vám non-stop prohání hlavou tisíce otázek typu:  Jak přemýšlejí naši zákazníci, po čem touží, co je přesvědčí, na co budou nejlépe reagovat? Odpovídat bude Juraj Sasko, CEO slovenské VISIBILITY.

Vysněte si svůj produkt

Přednáška Dalibora Dědka by měla nastínit potencionální cestu produktu, kterou by se měl student vydat, pokud by chtěl se svým vysněným produktem prorazit na současný přesycený trh. Jak vysněný produkt zrealizovat? Na co si dávat pozor? Kdy je ten správný čas začít s marketingem? Všechny tyto otázky bude řešit právě pan Dědek, jeden z nejbohatších Čechů současnosti, majitel významné české společnosti Jablotron zabezpečující výrobu alarmů a bezpečnostních zařízení.

Nenechte zvítězit prokrastinaci a přijďte na některou z výše jmenovaných akcí.

© 2024 imper.cz