3 největší MLM společnosti světa: Které to jsou?

01. Únor 2015

Společností založených na principu multilevelového marketingu jsou stovky. Tisíce. Tipnete si, které 3 jsou skutečnou špičkou?

3topmlm

Obecně se ví, že když člověk nemá konkurenci, jen těžko se zlepšuje. V MLM je konkurence veliká a společnosti se předhánějí, aby se dostaly na ty nejvyšší příčky. Kdo aktuálně sedí na pomyslném Olympu multilevelového světa?

3. Herbalife

Na třetí místo se může hrdě postavit firma Herbalife. Jejím zakladatelem je Mark Hughes, který se po smrti svojí matky (zemřela na předávkování léky) rozhodl, že pomůže lidem mít váhu, po které touží, aniž by je to jakkoli ohrožovalo na životě.

2. AmWay

Na druhé příčce sedí firma Amway, u jejíhož zrodu stáli Jay Van Andel a Rich DeVos v 50. letech minulého století jako podomní prodejci s velkým snem a úctou k zákazníkovi.

1. Avon

A na prvním místě stojí firma Avon, která vznikla ještě v 19. století z  nápadu knihkupce Davida McConnela. Ten se rozhodl při prodeji knih přidat k nákupu jako dárek malou voňavku!

Možná jste to čekali. Možná, že ne. Všechny tři společnosti mají ale jedno společné: Tradici a cestu k zákazníkovi.

A právě proto jsou nejlepší, protože v MLM, stejně jako v životě, chce všechno svůj čas. 

Autorem článku je Jaroslav Pilný. V síťovém marketingu působí již 20 let a za tu dobu dosáhl nejvyšších kariérních pozic v několika MLM společnostech, založil 7 firem, skvělou rodinu a několik veřejně prospěšných projektů. Dnes své know-how předává prostřednictvím blogu KralMultilevelu.cz.

Foto: channelweb.co.uk (upraveno red.)

© 2022 imper.cz