Legální doping pro lepší výkon každého obchodníka

16. Srpen 2015

Chodíte ze schůzek celí „vyždímaní“ a únavou ani neudržíte telefon? Usínáte a vidíte čísla a obchodní plány? Nezoufejte, máme řešení, které je účinné, dostupné a pro tělo v adekvátních dávkách prospěšné. Vyzkoušejte našich 11 totálně legálních látek a tipů a skoncujte se stresem a únavou. Odteď budete pracovat a žít na plné obrátky!

doping

1. Vitaminové doplňky

Vitamín C, B6, železo, hořčík  a vápník? Ano, tyto vitamíny jsou nezbytné pro celou řadu funkcí ve vašem těle, pokud jich však má nedostatek, vydá vám jednoduchý signál prostřednictvím příznaků slabosti, nemoci nebo stresu. A jelikož obchodník má být silný v jednáních i imunitě, zajděte si do lékárny pro tyto volně prodejné doplňky stravy.

2. Zázračná guarana

Tento brazilský „zázrak“ je velice oblíbený mezi obchodníky a manažery v zahraničí. Proč? Účinek je podobný jako u kávy či černého čaje, nadopuje vaše tělo energií. Avšak guarana má účinek 4× delší a navíc podporuje trávení a stimuluje váš organismus k vyššímu výkonu.

hledáme obchodníka

3. Vyhřívejte se na slunci

Pokud to počasí a pracovní vytížení dovolí, snažte se nasát co nejvíce slunečních paprsků, které vám dodají energii, zpříjemní den a poskytnout sílu vašim svalům. Vždyť právě slunce je zdrojem 99 % veškeré energie na naší zemi.

4. Z obchodníka bylinkářem

Bylinky od nepaměti patří  k nejdostupnějším prostředkům proti mnohým nemocem. A které bylinky jsou vlastně ty pravé pro vás? Meduňka pro nervózní obchodníky, třezalka pro vystresované manažery a ženšen pro unavené makléře.

5. Smích léčí

U každého zasmání dochází k prohloubení dechu, čímž je uvedeno do klusu srdce, hrudní koš, bránice a plíce. Smích též podporuje produkci endorfinů – tzv. hormonů štěstí, které mají proti bolestivý účinek a zbaví vás špatné nálady. Chce to nějaký teambuilding, co říkáte?

6. Sportem k lepším obchodním výsledkům

V každém obchodníkovi je i kus sportovce, vždyť běháte ze schůzky na schůzku, do kanceláře a zpět. A abychom podpořili svoji kondici a zároveň se dali do pohody, stačí si dopřát půl hodinku běhu, který vám pročistí hlavu, či lekci jógy, která otevře mysl. A pro opravdové bojovníky nějaký ten box.

7. Prospěte se do růžova

Základem úspěšného dne je se dobře a kvalitně vyspat. K úspěchu vám postačí desatero spánkové hygieny a kvalitní matrace. Pro nespavce doporučujeme sklenici horkého mléka s medem či čaj z kozlíku lékařského. A nedatlovat do počítače dlouho do noci!

Domluvte si konzultaci

8. Lék na zapomnětlivost

Extrakt z ginkgo biloba zlepšuje prokrvení mozku i ostatních tkání našeho těla. Napomáhá nám při zlepšování paměti, schopnosti soustředění a dalších rozumových funkcí, takže zapomeňte na diář, od teď si budete pamatovat každou schůzku i klienta.

9. Správná strava

Čokoláda na nervy či kafíčko po obědě – proč ne, ale zkuste do jídelníčku připsat suroviny, které vyrábějí tzv. serotonin, který hraje důležitou roli v tom, jak se každodenně cítíme. Tuto látku obsahují ryby, krůtí maso, rajčata, švestky, ale i banány.

10. Kofeinová bomba

Káva, černý čaj, energy drink či cola? I tyto nápoje s obsahem kofeinu vás mohou přivést k životu, jsou rychlé a dostupné zejména ve chvílích rychlé krize. A pokud ani toto nestačí, vsaďte na kofeinové tablety!

11. Zelené životabudiče

Pokud ale raději sázíte na přírodu (a dobře děláte!), nechte se povzbudit léčivým kořenem s názvem maca horská nebo mladý ječmen, který ve spolupráci s kolegyní chlorelou výborně detoxikuje organismus, posiluje imunitu a probudí i mrtvého obchodníka.

Foto: blog.healthtap.com

© 2024 imper.cz