Naše story BusinessAnimals

... pojďte se mrknout, co jsme společně za 4 roky prožili

ŘÍJEN 2013

Jitka si přála být blíž lidem, kteří jsou milovníci obchodu, stejně jako ona. Nikdo se specificky v ČR o obchodníky doposud nezajímal, takže nezbývalo než vzít to do vlastních rukou :). Název Business Animals naskočil v hlavě hned a registrace domény proběhla mezi drinky na Stodolní! 


BŘEZEN 2014

Se prvním společníkem Ivem Hromcem zakladáme Business Animals s.r.o. za 1 kačku.

DUBEN 2014

Zatím čistej stůl. Chystačka na spuštění BA v procesu, první vrásky s webem, opuštění jistoty v podobě minulé práce. Hrajeme vabank! ​
PROSINEC 2013

První grafické návrhy Business Animals. Jaká radost to byla!

Máme svou identitu, huráááá! :)
DUBEN 2014

První cover na FB a můžeme startovat. Let's play the game! :)


DUBEN 2014

Spouštíme web Business Animals.cz!

Víte, že jsme byli nejdřív uzavřená sociální síť, která měla ambice dobýt LinkedIn? :) Zpětně hodnotíme jako nejlepší krok - díky nutnosti registrace při čtení obsahu, se nám podařilo nabrat rychle první kritickou masu uživatelů! 


ČERVEN 2014

Pavla Lokajová, nová duše Business Animals.cz na palubě! Pavla se ozvala Jitce na její noční post v jedné FB skupině pro copywritery a dodnes tomu s oblibou říkáme "životní haluz". Obě se totiž potřebovaly navzájem! A i když Pavla mohla být kdekoliv na světě, nacházela se na stejné ulici jako tehdy Jitka! ​Náhody neexistují a díky šéfredaktorce Pavle získal magazín BA svou oblíbenou podobu <3SRPEN 2014

První tisícovka fans na FB! Slavíme ji tím, že hledáme grafika! (Picmonkey.com nám přestává stačit ale náhodoooou.. hipstr retrooo :)

ŘÍJEN 2014

Podzimní depka v plném proudu! Samozřejmě, že nás potkává plno překážek, plány neplníme, překopáváme koncept. Taky dochází prachy. Nemáme štěstí (?!) na další klíčové lidi, asi si je ještě nezasloužíme.

PROSINEC 2014

Začíná se blýskat na lepší časy. Důvěru do nás vložili investoři, díky kterým vůbec mohlo Business Animals.cz pokračovat dalších pár měsíců v provozu. Získáváme spoustu praktických rad a taky hodně cennou byznysovou lekci.

ÚNOR 2015

Těžké časy, utahujeme si opasky. V roce 2015 jsme spotřebovali přes 100 těchto konzerv! Je libo tuňáka s kuskusem, těstovinami, rýží nebo dokonce samotného? Přemýšlíme, že vydáme kuchařku s recepty! REAL STARTUP LIFE :D

DUBEN  2015

Začínáme být vnímáni jako experti na téma SALES v ČR a píšeme do různých médií, která nám dávají smysl.KVĚTEN 2014

Jedeme na plný koule, občas z toho padáme na hubu ale zatím s úsměvem! První klienti, kterým říkáme "investoři". Jsme nadšení z prvních ohlasů obchodníků, že přesně něco takového tady chybělo, vypadá to, že jsme trefili opravdovou díru na trhu.
ČERVENEC 2014

Fungujeme sice jen 3 měsíce ale už nás zve Microsoft jako hosta na jejich start-up BBQ na střeše! Bez tlačenky a známostí, prostě jen tak :). Taky se tam oprávněně cítíme jako ty nejmenší rybičky v tomto velkým rybníku! Zatím!

ZÁŘÍ 2014

Těžké časy, nedělní "siesta". Mezi papíry, business plány, tisíce prioritami... Víkendy už nejsou co bývávaly! Ale jedeme, není cesta zpět!

LISTOPAD 2014

Hrajeme vabank, takže i soboty jsou věnovány zdokonalování v online podnikání, fajn čtvrt-rok s podobně laděnými lidmi v  iCollege! Narozdíl od fejkových projektů spolužáků jedeme naostro, takže se učíme sice bolestivou ale rychlou metodou - POKUS/OMYL.LEDEN 2014

Máme nové funkce, nový web, který jsme po dlouhých úvahách zpřístupnili i neregistrovaným. Konečně jsme spokojeni s grafikou a vůbec máme takové refreshované nadšení ataaaaak :-)
BŘEZEN  2015

Začíná se formovat naše firemní kultura. Moc nepaříme (protože moc není za co) ale na špenátový smoothie jsme se vždycky nějak poskládali! :)

KVĚTEN 2015

Přežili jsme 1.rok, yess! Za první rok jsme udělali obrat kolem milionu a zná nás čímdál víc lidí z široké veřejnosti. Na další rok stanovujeme uvěřitelnější plány a chceme se daleko více zabývat otázkou, jak zaujmout obchodem mladé lidi.

ČERVENEC 2015

V obchodě trochu okurková sezona, to však neplatí pro naši božskou redakci, která dělá rozhovory s lidmi z obchodu všude kde se dá.

ŘÍJEN 2015

Jitka přednáší na konferenci UP Business Camp 2015. Jeden  z bodů prezentace: Nečekejte na dokonalost - začněte HNED! Vyzkoušeno za vás.

PROSINEC 2015

Historicky 1.meetup Business Animals! <3 Přijde někdo nebo ne?! A vy jste přisli! V té chvíli bylo jasné, že Business Animals není jen virtuální ale opravdová komunita. Velká radost a zároveň závazek pro nás!

ÚNOR 2016

Další meetup v K.U. baru,  na kterém přednášel i David Kolář, který později sehraje v BA nemalou roli :)

DUBEN 2016

Jitka jede vyzkoušet po vzoru průkopníků vyzkoušet do Chiang-Mai v Thajsku řídit firmu na dálku a u toho zkusit i vzdáleně obchodovat. Na fotce první zkouška akvizice klientů z letiště.


ČERVEN 2015

Konečně se na nás usmálo stěstí a rozrůstáme se o další klíčové lidi. Kuba, bez kterého si naše sales oddělení  už tak trochu nedokážeme představit a Květuška, která nám pomohla vyladit backoffice proces!
SRPEN 2015

To obchodnické téma je věčné a nikdy nekončící. Jak bude vypadat sales v roce 2020? Čtěte náš magazín nebo koukněte od archivu TV Barrandov :-)

ŘÍJEN 2015

Aktuální firemní foto, jsme přece hejtři fotek z fotobanky, musíme jít příkladem!  Autentičnost forever (ale zase nepřehánět :D)

LISTOPAD 2015

Aktuální ​obchodní tým! Konečně je s kým se hecovat a naše CRM se konečně plní těmi správnými počty aktivit. (skoro)

LEDEN 2016

Nový rok, plný nových předsevzetí.

Fitnesslifestyle <3 :)


BŘEZEN 2016

Pomáháme vytvářet firmám jejich mediální obraz a brand​ a neustálé zdokonalování je v plném proudu. Je to tak krásný a kreativní obor, milujeme, když poznáme firmu, ve které bychom sami chtěli dělat. A je jich čím dál víc!

DUBEN 2016

V Thajsku se potkává s Davidem Kolářem a společně vytvoří Business Animals Academy, věnovanou lidem, kteří chtějí zjistit, kdo jsou vlastně ti obchodníci nové generace! V té době velmi nadčasové informace.

KVĚTEN 2016

We love our friends of Business Animals! Pavel Fara nás oslnil svým moderním přístupem k obchodu a právem patří mezi ty hlasy, které na BA rádi sdílíme!

ČERVEN 2016

Jsme lídři, takže to, o čem píšeme, sami žijeme! Tady můžete vidět důkaz v podobě zápalu do moderních technologií.

ČERVENEC 2016

Řízení firmy a obchodování na dálku, pokus č.2, tentokrát z Budapeště. Fotka pořízena po vysílání webináře pro personalisty s názvem: Kouzlo firmeního příběhu <3 ​

ZÁŘÍ 2016

Co myslíte, dali jsme to? V této fázi nastal v Business Animals zásadní zlom. Krizový moment oddělil ty nejsilnější a společně jsme toho dosáhli a na zub v rozpočtu vydělali! Od té doby je pro členy smečky odkryto hospodaření firmy a  všichni si vidí navzájem do karet. Byl to perfektní základ pro opravdové řízení SVOBODNÉ firmy, kterou jsme se během blízkých pár měsíců stali <3

ŘÍJEN 2016

Jedeme už náš 8.Meetup, tentokrát na téma: Jak budovat svůj obchodnický brand a PR! Hosty panelovky jsou obchodnická zvířata ze Seznamu, Radiouse a Slevomatu! 

PROSINEC 2016

Jitka a David na Bali, Pavla s týmem to jistí v Praze! Bez fyzického kontaktu to není vždy lehké ale zvykáme si a skvěle nastavený systém nám pomáhá plnit stanovené cíle. Mrkněte na záznam jedné takové naší online porady.


LEDEN 2017

Vyhlašujeme rok 2017 rokem videa! 

Videoinzeráty od nás mají firmy jako Cocacola, T-mobile, ČMSS a desítky dalších, kteří nechtějí zaspat dobu! Na Bali se ukazuje, že největší bolest je zde stabilní wifi ale nevzdáváme se. Na našem Youtube kanále zkoukněte naše výtvory.

BŘEZEN 2017

V Praze se meetupuje o 106, tentokrát na téma: Inspirace od holek v salesu! V panelovce zasedla dokonce naše obchodnice Andy, která studuje VŠ a u toho plní svoje nemalé obchodnické cíle v Business Animals - to už je inspirace sama o sobě!

DUBEN 2017

Nadělujeme si k 3. narozeninám jednotný grafický vzhled, rebranding vizuálů, programujeme novou databázi obchodníků, pořád je co zlepšovat! Máme obrovskou radost z nového obchodního partnerství, které významně pomůže BA dostat se na další level, podrobnosti brzy odtajníme!

KVĚTEN 2016

Jitka s Pavlou milují Náplavku, tak si řekly, proč firmu nepřestěhovat rovnou tam <3 Mrkněte na náš někdejší amatérský záznam ze života firmy. Je to síla :-) 

ČERVEN 2016

Když můžeme být venku, jsme tam, takže porady a teambuildingy jsou outdoor!

SRPEN 2016

Na fotce se sice smějeme ale do smíchu nám moc nebylo. Jitka oznámila že firma místo investice je spíše před insolvencí, zejména díky posledním 2 slabším měsícům a vysokým nákladům. Musíme máknout všichni na 150% jinak je tento měsíc náš poslední. Beze srandy.

ŘÍJEN  2016

Trošku líp se nám v říjnu už dýchá, tak si dovolíme malinko slavit. A co že se povedlo? Roste nejen obrat, ale i registrovaní obchodníci a firmy, unikátní uživatelé a základna na FB! Spokojenost na všech frontách. Koukněte na náš nový seriál na Youtube ,kde popisujeme příběh BA do té doby.

LISTOPAD 2016

Sotva jsme vstali z mrtvých, přijímáme další výzvu! Mluvíme pořád o moderním obchodování, tak jdeme zase příkladem a tenkrát na půl roku z Bali! Porady na hangoutu, Slack, WebinarJam, Skype a další nástroje jsou naším denním chlebem.

PROSINEC 2016

Slavíme Vánoce online :-) 

Poslední slavnostní hangout v roce, lehká bilance a nastavení cílů 2016. Hodně zásadní pro nás bylo sestavení naší VIZE, MISE a hlavně naše firemní HODNOTY 2017, které jsme společně vytvořili. 

Víte, že ... Business Animals je magnetem mezi schopnými obchodníky a skvělými firmami a pomáhá lidem stát se "novými-bohatými"? Sales vnímáme jako lifestyle a prostředek k finanční a časové svobodě!

ÚNOR 2017

Animalsleaders - PREMIUM SEKCE BUSINESS ANIMALS! Pod taktovkou našeho nového COO Davida Koláře vzniká spousta unikátní prémiového obsahu - webináře, hangouty s CEO's, mentoring se skvělými Animals leadry a mnoho dalšího!  

BŘEZEN 2017

A zase je co slavit! Naše skvělá, vnitřně motivovaná smečka udělala tento měsíc historicky největší obrat a díky tomu budou nejen odměny za splněný měsíční cíl ale i finance na další růst a inovace, což je always a good news! Hlavně neusnout na vařínech, to už taky známe :)

KVĚTEN 2017

Návrat z Bali Jitky a Davida korunujeme již 12.Meetupem s rekordní návštěvností na téma: Obchoduj odkudkoliv na světě! Víte, že na pravidelné Meetupy máte jako registrovaní obchodníci vstup ZDARMA? 

ČERVEN 2017 

Rozrůstáme se a množíme. Doslova. Rostou čísla návštěvnosti a my se čímdál víc zabýváme moderním salesem. Nezapomínáme se u toho však bavit - mrkněte čí Instagramy pro obchodní inspiraci toto období letěly. 

SRPEN 2017

Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat. Červenec totiž nebyl klasicky obratově nejrůžovější a my se zase vrátili zpátky na zem. Bylo potřeba zodpovědět si zase důležité otázky na téma proč to děláme, pro koho a co z toho chceme mít.

U toho přemýšlení ale nepřestáváme tvořit, třeba videoinzeráty děláme díky naší skvělé content a marketingové mileniálce Mirce /23!/ fakt luxusní! Mrkněte, že tento pohled na den ve finanční firmě je skutečně fresh.

ŘÍJEN 2017

Do října vstupujeme s jasnou hlavou a rekordní čteností magazínu přes 73000 UNI! Máme obrovskou radost  ze spolupráce s našimi Ambassadors, které budete vídat v následujím roce jako influencery v rámci moderního obchodu na BA.


KVĚTEN 2017 

Zdoláváme rádi vrcholy a vrhli jsme se rovnou na ten nejvyšší! Někteří pro silnější zážitek s probdělou předchozí nocí a opicí na zádech.

Taky  máme obrovskou radost z nové významné posily naší smečky zákaznické STAR Terky. Pozitivní a velmi schopná posouvat věci dopředu, zároveň zkušená a týmová. Už si to moc bez ní nedokážeme představit. 

ČERVENEC 2017

Jako spíkři jsme zvání na různé akce, na fotce na SODEXO Zaměstnavatel roku. Hodně se kromě salesu zabýváme i employer brandingem. Baví nás to, což ocenila po spolupráci s námi i Coca-Cola. Přesto trochu tápeme, kterou cestou se více vydat v rámci našeho růstu. Znáte to, možností je tolik! Ale ve které oblasti máme největší šanci stát se nejlepšími?​

ZÁŘÍ 2017

Startujeme nový každodenní formát - živé vysílání na FB Business Animals, vždy v 9 ráno, pořad s názvem Sales ráno s Davidem a Davidem. Kluci řeší aktuální témata v interakci se sledujícími, máme pocit, že přesně toto tady chybělo.

Víte, že David Janeček, kromě moderování Sales rána a Meetupů, úspěšně vede naši obchodní jednotku? Ozvěte se mu a přesvěčte ho, že stojí za to se s Vámi potkat.

 

ŘÍJEN 2017

Tvrdě pracujeme, plníme cíle a u toho si i hrajeme, tentokrát jsme si nadělili za splnění měsíčního cíle akci s názvem "Sales Retreat". Jedete příště s námi? 

LISTOPAD 2017 ???????????

A co bude dál???

Čeká nás spoustu strategických kroků, technologického vývoje produktu, obchodního cestování za hranice ČR a naplňování našeho poslání: Sales jako lifestyle a prostředek ke svobodě. 

Pojďte náš budoucí příběh psát s námi! <3