Kontakty

Business Animals s.r.o.

Najdete nás v Coworking Prague,

Karlovo náměstí 7,

Praha 2, 120 00, mapa.

IČO: 02734699

CEO Jitka Zoderová

Tel.: 777 328 115
E-mail: jitka@businessanimals.cz

COO David Kolář

E-mail: david@businessanimals.cz 

Obchodní oddělení

David Janeček, manažer obchodního týmu, 731595 047, david.janecek@businessanimals.cz

Jakub Jágl, salesman, tel. 728 394 259, jakub@businessanimals.cz

Štěpán Budil, salesman, tel. 775 862 870, stepan@businessanimals.cz

Jan Falešník, salesman, tel. 607554100, jan@businessanimals.cz

 

Redakce magazínu 

Pavla Lokajová, 724 948 673 pavla@businessanimals.cz

Martina Janovská Richterová, martina@businessanimals.cz 

Miroslava Flam (kamera, střih), Marek Rebroš (foto), Matěj Kadlec (kamera).

Klientská podpora

Tereza Vichtereyová, backoffice, tel.608 181 162, tereza@businessanimals.cz 

 

Zajímá vás víc? Napište, přijďte na naše MeetUpy, poznejte nás osobně.

 







Vyplňte prosím všechna pole
Formulář byl úspěšně odeslán
Došlo k chybě, zkuste prosím požadavek opakovat později.