Kontakty

Business Animals s.r.o.

Najdete nás v Coworking Prague,

Karlovo náměstí 7,

Praha 2, 120 00, mapa.

IČO: 02734699

 

CEO Jitka Zoderová

Tel.: 777 328 115
E-mail: jitka@businessanimals.cz

COO David Kolář

E-mail: david@businessanimals.cz 

07_BusinessAnimals-Naplavka

Obchodní oddělení

Jakub Jágl, salesman, tel. 728 394 259, jakub@businessanimals.cz

Andrea Kuklová, saleswoman, 774 860 215, andrea@businessanimals.cz

David Janeček, salesman, 731595 047, david.janecek@businessanimals.cz

Filip Trča, salesman, filip@businessanimals.cz 

naplavkaobchod

Redakce magazínu 

Pavla Lokajová, šéfredaktorka, 724 948 673 pavla@businessanimals.cz

Redakce: Jana Orlovská, Petra Vajová, Milada Svobodová, Veronika Hvízdalová, Tuan Doan, Jiří Palyza, Petra Tóthová (redaktoři), Petr Klempa, Lucie Levá, Čestmír Jíra (foto), Matěj Kadlec, Jiří Šimonek (kamera).

naplavkaredakce

Klientská podpora

Jitka Zoderová, 777 328 115, jitka@businessanimals.cz

Martin Berdis, community manager, prace@businessanimals.cz

naplavkapodpora

Zajímá vás víc? Napište, přijďte na naše MeetUpy, poznejte nás osobně.







Vyplňte prosím všechna pole
Formulář byl úspěšně odeslán
Došlo k chybě, zkuste prosím požadavek opakovat později.