Kontakty

Business Animals s.r.o.

Najdete nás v Coworking Prague,

Karlovo náměstí 7,

Praha 2, 120 00, mapa.

IČO: 02734699

 

CEO Jitka Zoderová

Tel.: 777 328 115
E-mail: jitka@businessanimals.cz

COO David Kolář

E-mail: david@businessanimals.cz 

07_BusinessAnimals-Naplavka

Obchodní oddělení

Jakub Jágl, salesman, tel. 728 394 259, jakub@businessanimals.cz

Andrea Kuklová, saleswoman, andrea@businessanimals.cz

David Janeček, salesman, 731595 047, david.janecek@businessanimals.cz

naplavkaobchod

Redakce magazínu 

Pavla Lokajová, šéfredaktorka, 724 948 673 pavla@businessanimals.cz

Redakce: Martina Janovská RichterováMilada Svobodová, Petra Tóthová, Lenka Králová (redaktoři), Marek Rebroš, Čestmír Jíra (foto), Matěj Kadlec (kamera).

naplavkaredakce

Klientská podpora

Tereza Vichtereyová, zákaznická star, tel.608 181 162, tereza@businessanimals.cz 

Martin Berdis, community manager, prace@businessanimals.cz

naplavkapodpora

Zajímá vás víc? Napište, přijďte na naše MeetUpy, poznejte nás osobně.







Vyplňte prosím všechna pole
Formulář byl úspěšně odeslán
Došlo k chybě, zkuste prosím požadavek opakovat později.