PurposeFly

Praha

1 nabídka

PurposeFly je technologickým startupem, který má za cíl vytvářet jednoduché online nástroje, které pomáhají týmům ve firmách spolupracovat férově, odpovědně a s respektem. Firma vznikla z prvotního nápadu, kterým byl online nástroj “Find three buddies”, který skrze jednoduchý dotazník odhaloval neformální vazby v týmech. Nápad vznikl na základě potřeb vývojářské společnosti Top Monks, jejíž firemní kultura stojí na svobodě a spolupráci. Ve svobodné kultuře je hodně důležité, aby lidé, kteří v ní pracují, dělali nejen to, co je baví, ale to k čemu mají předpoklady a v čem jsou silní. Nástroje, které v PurposeFly vznikají, pomáhají v odhalování silných stránek jednotlivců a individualit v kolektivu. PurposeFly je dnes, díky své jednoduchosti a unikátnímu zaměření přímo na lidi a jejich vazby, čím dál více etablovaným produktem na českém HR trhu a má ambici působit globálně.

Hoříme jak zápalný flašky

Někdo u nás běhá, někdo vášnivě miluje kafe, někdo dělá taichi. Vášeň vašim koníčkům dodává energii a stejné je to s prací. Jsme zapálení do toho, co tady děláme. Určitě jste zažili, že přijdete do projektu, kde není energie, kde je produkt „chcíplý“ a vývoj se netočí, i když byste měli nadšení, tak ho neroztočíte.

My se točíme jak ruské kolo na tripu. Každý jsme jiný, všichni nějak ulítlí, díky tomu máme obrovskou diverzitu názorů. Máme stejný světonázor – baví nás disrupce starého a samorozvíjející se organismy. Svoboda, respekt, odpovědnost – kdo s tím nesouzní, toho nebereme!