Patriot Marketing Group s.r.o.

Celá ČR

1 nabídka

Jsme Patriot Marketing Group s.r.o., obchodně zaměřená firma, která se věnuje přímému prodeji elektrických energií a plynu. Narozdíl od konkurence, si zakládáme na férovém přístupu, který spočívá v kvalitních službách, správném připojení a férovém produktu bez závazků – za stále stejnou výši provize. Spolupracujeme s největším alternativním dodavatelem elektrické energie a plynu, se společností Bohemia Energy Entity

Děláme věci jinak. Dbáme na individuální přístup a to i přesto, že nás je teď ve firmě skoro 80. Každý obchodník je pro nás člen rodiny, takže k němu přistupujeme individuálně, s maximální podporou a pochopením.

Naši “Patrioti” u nás mají plnou podporu, takže si svůj čas plánují podle sebe, schůzky jim navolávají naši operátoři, limity si nastavují také sami a co se týká jejich rozvoje, v tom je plně podporujeme – nabízíme řadu školení i benefitůChybět nesmí ani příspěvek na dovolenou, karta multisport, zvýhodněné volání, nebo třeba individuální kontesty o ceny “na přání”.

Najdete nás ve více než 8 pobočkách po celé ČRPraha, Plzeň, Olomouc, Ostrava, Brno, Ústí, Jihlava, Havířov a neustále se rozrůstáme a budujeme nové pobočky po celé ČR.

V letošním roce hledáme nové posily do našeho obchodního týmu – takřka v každém regionu budeme chtít najít 1 až 2 obchodníky nebo obchodnice. Dokonce jsme se rozhodli, že v některých regionech bychom rádi postavili zcela nový, malý tým – což je skvělá příležitost pro někoho, kdo má ambice nejen vydělávat, ale i růst. Jedná se zejména o regiony jako je Jihočeský, Karlovarský, Liberecký, Královéhradecký, Pardubický a Zlínský kraj.

Proč právě energetika?

Kdo sleduje dění na trhu, ví, že se v dnešní době obchodují hlavně energie – telekomunikace jsou na ústupu, volání je v dnešní době často již součástí firemního benefitu a lidé ho tak čím dál méně řeší. Za to energie se řeší všude a pořád. Neustále se staví další nemovitosti, lidé si kupují byty – trh neustále roste a s výstavbou přibývají i nové příležitosti.

Každý už jistě zaregistroval, že ceny energií neustále rostou. Trh energií se mění, zákazníci začínají být edukovanější a skutečně je to zajímá. Chtějí situaci řešit, čemuž odpovídají i statistická data, která říkají, že neustále přibývá počet lidí, kteří mění svého dodavatele energií. Toto číslo pravidelně každoročně roste.

V roce 2017 změnilo svého dodavatele zemního plynu 89 900 domácností, v roce 2018 to bylo skoro 65 000 domácností. Dodavatele elektřiny změnilo dokonce skoro 93 000 domácností – a to jen za pouhé 3 měsíce!