Estheticon.com

Liberec

žádná nabídka

Provoz lékařského portálu. Katalog lékařů v ČR, informace o výkonech a diagnózách, diskuzní fórum s odpověďmi lékařů. Nabízené oblasti jsou ortopedie, stomatologie, zubní lékař, oční lékařství, gynekologie, těhotenství a porodnictví, plastická chirurgie, rehabilitace, pediatrie, dermatologie, ORL.

Jsem Pavel Hilbert. V roce 2005 jsme na zelené louce, bez kanceláří, zaměstnanců, sami se společníkem začli budovat portál www.plasticka-chirurgie.info. Sám jsem obcházel plastické chirurgy a ptal se jich, zda by nechtěli vyzkoušet náš portál bez návštěvnosti, bez renomé, jen se základními funkcemi. Zdarma na 9 měsíců. Takovej portál určený přímo pro ně. Původně jsme měli jen anglickou verzi a chtěli jsme vozit pacienty z Anglie českým plastickým chirurgům. Potom jsme si řekli, že uděláme i německou verzi, když se německy mluví všude kolem. Pak jsme udělali i verzi českou. Po devíti měsících jsme obtelefonovali české plastiky, jak se jim spolupráce líbí a zda si chtějí koupit placený zápis. 95% tehdy řeklo ano. A tak to začalo.

První zlom nastal, když jsme anketou mezi návštěvníky německé verze zjistili, že 50% nechce cestovat za výkonem plastické chirurgie do zahraničí. Vydali jsme se tedy s kolegyní do Bavorska, přesvědčit renomované německé plastické chirurgy, aby zkusili český portál o plastické chirurgii. Byla to troufalost, bavoráci nás ještě pořád částečně vnímají jako východní Evropu. Většina ale zkusila a většina byla nadšená. Nyní je německá verze našeho portálu verze, která přináší nejvyšší obrat. Následně jsme začali rozjíždět dalších 11 jazykových verzí. Některé se chytly lépe, jiné hůře. Obrat francouzské verze nyní roste meziročně o 120%. Maďarskou verzi opouštíme. Italskou verzi rozjíždíme. Jiné verze rozšiřujeme. Každý týden přibývají nové funkce na portálu. Zkoušíme co funguje. Testujeme, optimalizujeme. Máme nové chytré aplikace pro mobilní telefony. Jezdíme na kongresy o estetické medicíně po celém světě, vystavujeme, získáváme informace, potkáváme nové i dlouholeté klienty.

Postupem času se náš team rozšiřuje o lidi, které baví to co dělají. Věříme, že lidé by měli mít možnost se dostat k objektivním informací o estetické medicíně a to i k informacím, které jim často lékaři neřeknou. Je fajn umožnit pacientům dostat se k informacím, které jim pomohou. Také proto jsme spustili sesterský projekt www.LekariOnline.cz, který je o dalších oblastech medicíny mimo medicínu estetickou.

Baví Vás cestování? Jste soutěživý typ? Znáte pocit, když se Vám podaří prodat klientovi produkty za 6000EUR? Někteří klienti překvapí, většina lékařů je něčím zajímavá. Respekt lékařů si získáte vhledem do jejich byznysu a přehledem v medical marketingu. Služební cesty nejsou dovolená, ale poznáte různá místa, města, kraje. Někdy je to stres, který je vyvážen flexibilní pracovní dobou a uspokojením z výsledků. Je fajn potkat klienty tváří v tvář. Někdy se to bez toho obejde a stačí si věcně vyměnit pár emailů. Každý má málo času. Někteří lékaři preferují věcný rozhovor po telefonu a odsouhlasí Vám nabídku mailem. K některým nemusíte jezdit. Můžete jezdit na kole nebo na koni když je počasí. Ano, máme kolegyni co jezdí na koni a i kolegyni co jezdí na kole. Chcete si vzít v létě měsíc off? Můžete. Domluvíme se. Víte, co je pro Vás důležité? Chcete více času nebo více peněz? Nebo rovnováhu? Chce mít své jisté nebo se něco naučit, vydělat si a mít opravdu zajímavou práci?

Je jedno jestli máte sales background či ne. Je jedno jestli máte za sebou pár semestrů marketingu. Obojí určitě pomůže. To hlavní však je jestli chcete. Pokud nechcete tak to, že můžete je na nic. Nejsme korporace. Nečekejte složitou organizační strukturu ani kolegy, kteří tak nějak proplouvají a dělají, že dělají. Postřehy a feedback od klientů vyhodnocujeme jak přichází a upravujeme portál, služby a strategii podle potřeby.

Přečtěte si:

Petr Domin: „Česká plastická chirurgie má laťku vysoko, uzavírat obchody létám až do Francie“

Žádné nabídky volných míst.