executivejob.cz

Celá ČR

3 nabídky

executivejob.cz je prostor pro setkávání manažerských kandidátů a manažerských příležitostí. Jsme místem pro všechny, kteří chtějí mít přehled, ať už aktivně hledají novou výzvu nebo ne. Naším cílem je postupně budovat komunitní web pro manažery, market place služeb výběrových headhunterů, kariérních poradců či vzdělávacích institutů.

Ve světě executive search jsem přes pět let. Jako Partnerovi headhuntingové společnosti mi často chyběl nástroj, který by pro klienta tuhle službu zefektivnil a zjednodušil. Nástroj, díky kterému se na jednom místě potkají seniorní manažeři a kariérní příležitosti ve vyšším managementu. Nástroj jak pro headuntery, tak pro HR management společností. S myšlenkou jsem začal pracovat v roce 2015. Dnes, v roce 2017 bych Vás rád přivítal ve Světě manažerů, v executivejob.cz.

Nejdůležitější ze všeho je pro nás Vaše zpětná vazba a potřeby. Chceme se rozvíjet na základě toho, co Vám na trhu chybí a o co si řeknete. Neváhejte mi napsat Váš názor na nás na tomas.drazny@executivejob.cz.

Seznamte se s námi.