SALES SPECIALIST pro prodejce luxusní audio a video techniky VOIX

Praha – 159x přečteno

Do naší společnosti VOIX zabývající se prodejem luxusní audio a video techniky hledáme nového obchodníka na pozici Sales Specialist.

VOIX je unikátní a v České republice jedinečný projekt. V naší prodejně a showroomu na ploše téměř 600 m2 nabízíme zákazníkům široký výběr audio a video techniky a také možnost si vychutnat hloubku a čistotu tónů v poslechových místnostech či relax v na míru připraveném mini kině.

Náš nový kolega či kolegyně bude především vyhledávat novou klientelu a zvát ji do našeho showroomu, kde jim bude naše kvalitní produkty prezentovat. Těšíme se, že k sobě do týmu přibereme energického kolegu, který bude vynikajícím partnerem svým klientům.

Nabízíme:

  • spolupráci na HPP či IČO
  • fixní plat + velmi atraktivní provizní systém
  • služební telefon a notebook
  • možnost kariérního růstu na seniorní obchodní pozice
  • podrobné a kvalitní produktové školení
  • zázemí příjemné kanceláře v centru Prahy

Náplň práce:

  • aktivní vyhledávání nových kontaktů – částečně i z připravených databází
  • péče o stávající klientelu
  • obsluha klientů a prezentace luxusních produktů v rámci našeho moderního showroomu
  • komunikace s klienty jak z B2B tak B2C sektoru

Požadujeme:

  • alespoň 1 rok zkušenosti s prodejem luxusního zboží
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • perfektní znalost češtiny
  • minimální SŠ vzdělání – elektro obory výhodou
  • řidičský průkaz sk. B
  • profesionální vystupování a spolehlivost
  • výhodou znalost bonitní klientely a oblasti bytového designu a architektury

  • Lokalita
    Praha
    Forma spolupráce
    Plný úvazek, Práce na živnostenský list/IČO

VOIX

Prodejna spolu s showroomem VOIX je unikátní a v České republice jedinečný projekt, který nabízí svým zákazníkům na ploše téměř 600 m2 luxusní audio a video techniku těch nejlepších značek.

Kromě širokého výběru zboží si zde mohou zákazníci vychutnat hloubku a čistotu tónů v poslechových místnostech nebo si zarelaxovat v na míru připraveném mini kině.

Více o VOIX