Sales Manager pro PREMIER interiors s.r.o.

Brno – 670x přečteno

Firma PREMIER interiors s.r.o. se zabývá realizacemi komerčních a privátních interiérů. Našim hlavním cílem je spojovat tři světy: svět klienta, svět architekta a svět realizace. Usilujeme o komplexní řešení projektů, naše práce začíná u výběru architekta a končí splněným snem klienta.

Do našeho týmu hledáme nové obchodní zástupce, kteří splní naši vizi a budou perfektním pojítkem mezi klienty a prvotřídními architekty. Obchodní zástupci naší firmy jsou kreativní a práce je jejich koníčkem.

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a projekty plánujeme, jako kdyby šlo o naše vlastní kanceláře. Těšíme se, že náš nový obchodní zástupce bude sdílet tuto vizi a začlení se tak do našeho kolektivu.

Co nabízíme:

  • fixní plat + motivační složky
  • spolupráci na HPP či IČO
  • služební automobil, telefon a notebook
  • možnost home office a sick-days
  • přátelský tým a neformální atmosféru
  • kreativní práci, kde můžete realizovat vlastní nápady

Náplň práce:

  • aktivní vyhledávání nových obchodních příležitosti v oblasti komerčních interiérů – akvizice z připravených databází i vyhledávání vlastních kontaktů
  • prezentace společnosti na různých obchodních schůzkách – budete náš „ice breaker“
  • budování a péče o vlastní portfolio klientů, kteří vám budou důvěřovat a půjdou tzv. „s vámi“
  • vyjednávání obchodních podmínek s klienty, navazování spolupráce a poskytování prvotřídní péče
  • zabezpečování servisu našim klientům, zprostředkovávání informací o aktuální nabídce a možnostech realizace
  • setkávání s developery, architekty, spolupráce s projektovým manažerem a celým realizačním týmem s cílem zabezpečit hladký průběh projektů
  • možnost podílet se na přípravě tendrů
  • monitorování trhu kancelářských objektů na svěřeném území
  • vzdělávání se v produktech našeho portfolia – převážně nábytek
  • tvorba obchodní strategie společně s kolegy

Požadujeme:

  • cit pro obchod a schopnost odhadnout potenciál obchodní příležitosti
  • obchodní zkušenosti výhodou nikoliv podmínkou
  • technické vzdělání či nadšení pro techniku
  • dlouhodobou spolupráci – snažíme se o stabilní tým, je pro nás důležité abychom si sedli osobně i profesně
  • profesionální vystupování a prezentační dovednosti
  • znalost AutoCAD velkou výhodou
  • znalost anglického jazyka velkou výhodou
  • řidičský průkaz B

  • Lokalita
    Brno
    Forma spolupráce
    Plný úvazek, Práce na živnostenský list/IČO

PREMIER interiors s.r.o.

NEJSME ARCHITEKTI. ANI STAVEBNÍ FIRMA. ZATO ALE VÍME, JAK OBĚ STRANY PROPOJIT, ABY SPOLEČNĚ DOSÁHLY OHROMUJÍCÍCH VÝSLEDKŮ.

Náš majitel Martin vystudoval stavařinu a několik let dělal obchodního ředitele ve firmě se stavebními materiály. Když mu ale osud přichystal možnost pracovat v oboru návrhu a realizace interiérů, neváhal ani minutu. Po několika letech v oboru založil společnost PREMIER interiors.

O pár měsíců později se k firmě přidal Patrik. Zkušený provozní manažer, který strávil 7 let v NOTINU a byl u toho, když firma vyrostla z 50 na 600 zaměstnanců. V PREMIER interiors má teď na starosti řízení vašich projektů.

TO HLAVNÍ ALE PŘIŠLO AŽ POTOM. SHODLI JSME SE, ŽE KAŽDÝ INTERIÉR BUDEME TVOŘIT TAK, JAKO BYCHOM TVOŘILI INTERIÉR PRO VLASTNÍ KANCELÁŘE.

Více o PREMIER interiors s.r.o.