Sales Manager pro Miluju BIO

Celá ČR, Praha – 3 016x přečteno

Miluju BIO je koncept, který přináší na český trh tu nejlepší bio kosmetiku, potraviny a další produkty. Je distributorem známých zahraničních bio produktů již od roku 2004. Mezi značky patří Couler Caramel, Monbrun, Alphanova, benecos či Urterkram.

Prodáváme značky, kterým opravdu věříme a pro český trh hledáme obchodního zástupce, který nám pomůže doslova zaplavit konvenční trh nekonvenčně skvělými bio produkty. Cílová skupina je opravdu široká. Díky velkému rozpětí našich produktů si z naší nabídky vyberou jak ženy, maminky na mateřské, děti i muži. Cílem obchodního zástupce budou především B2B kanály, tedy sítě obchodů či eshopy.

Bio je pro nás životním stylem a tak hledáme podobně zaměřeného kolegu s obchodními zkušenostmi, který má zájem začít kariéru v trendy bio segmentu.

Co nabízíme:

  • motivující ohodnocení s bonusy podle obratu
  • spolupráci na HPP či IČO
  • služební auto, notebook a mobil
  • slevy na produkty na českém trhu pro vás i vaši rodinu
  • kanceláře v centru Prahy
  • možnost home office
  • neformální pracovní prostředí
  • trendy obor s velkým potenciálem

Náplň práce:

  • péče o stávající klientelu, rozvíjení vztahů
  • cross-sell a up-sell
  • akvizice nových obchodních příležitostí
  • tvorba nabídek a uzavírání obchodních dealů
  • reprezentace na veletrzích a firemních akcích

Požadujeme:

  • prokazatelné zkušenosti s obchodem
  • SŠ/VŠ vzděláni
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • MS Office na uživatelské úrovni
  • nadšení pro bio segment, kosmetiku a módu výhodou
  • profesionální vystupování, proaktivitu a samostatnost
  • Lokalita
    Celá ČR, Praha
    Forma spolupráce
    Plný úvazek, Práce na živnostenský list/IČO

Já miluju BIO s.r.o.

Jsme distributorem BIO kosmetiky, a to již od roku 2004. V ČR na na Slovensku distribujeme značky Urtekram (nově i potraviny), benecos, Alphanova, Montbrun, Couleur Caramel (ten pouze v ČR), Gift Pads, Naturigin a SanyBIO. Sídlíme v Praze v Londýnské 59.

Zakladatelem konceptu MilujuBIO.cz, který do

Více o Já miluju BIO s.r.o.