Obchodník pro silničního inovátora POKLOPSYSTEM

Praha – Obchodník/ce – 1 087x přečteno

pro Prahu a okolí

Chcete prodávat výjimečné výrobky nenasycenému a obrovskému trhu? Máme neobsazený region, kde leží příležitosti doslova na každém kroku – stačí se jen dívat pod nohy. Staňte se naším obchodníkem pro Prahu a objevte s námi zlatý důl. Ale pozor! I ve zlatém dole se tvrdě maká.

Co u nás obchodníci dělají?

„Jdou dvojí cestou – jednak lobují na vyšších místech/úrovních a pak klasickou prací obchodníka obchází provozy vodárenských společností, správců komunikací a stavebních firem. Jednají tak jak s náměstky, tak s mistry na jednotlivých provozech. Získávají stavební zakázky, investiční akce, subdodávky pro jiné stavební firmy. Další věcí je prodej speciálních hmot na opravy poklopů. Jsou vytížení celý rok a mají co nabízet,“ říká majitel firmy a inspirativní šéf-inovátor Rostislav Nídl.

Koho hledáme?

 • Seriózního zkušeného obchodníka, který má určité vazby/znalosti/zkušenosti z prostředí stavebnictví a vodárenství.
 • Velmi oceníme orientaci v kruzích, jako jsou magistráty apod.
 • Někoho, kdo umí pracovat s moderními technologiemi a dokáže tak naplno využít výhod, které přináší náš moderní a vychytaný CRM systém.
 • Člověka, který si vezme za své naše hodnoty: důslednost, dochvilnost, dotahování věcí do konce, když něco slíbím, tak to splním.

Co od nás dostanete?

 • Svobodu. Nijak vás neřídíme, nehoníme, spíš radíme, jak být ještě úspěšnější a předáváme své bohaté zkušenosti. Je na vás, jak si naplánujete svůj pracovní den a odkud pracujete.
 • Nadstandardní podmínky. Provize se mohou v sezóně pohybovat až kolem 100 000 Kč.
 • Veškeré zázemí a vybavení. Jediné, co od obchodníka chceme, je to, aby dělal obchod.
 • Obchod je pro nás zábava. Pořádáme odborné semináře, na které vyrážíme do wellness hotelů, rádi mezi sebou soutěžíme a předháníme se ve výsledcích, vyhodnocujeme obchodníky čtvrtletí atd. Program pro obchodníky u nás běží naplno a naše práce nás baví.

Přečtěte si rozhovor:

printscreen poklopsystem

 • Lokalita
  Praha
  Forma spolupráce
  Práce na živnostenský list/IČO
 • Požadavky
  S maturitou

POKLOPSYSTEM s.r.o.

POKLOPSYSTEM s.r.o. je Česká firma, která profesionálně zabudovává a opravuje kanalizační poklopy a uliční vpusti. Máme dvě dceřiné společnosti jednu na Slovensku, která se zabývá stejnou činností a jedno výrobní firmu IZOLSAN s.r.o..

Přečtěte si:

Rostislav Nídl, POKLOPSYSTEM: „Není důvod odejít od kteréhokoliv zákazníka bez uzavřeného obchodu“

Více o POKLOPSYSTEM s.r.o.