Obchodník pro klíčové zákazníky v segmentu průmysl

Praha – 240x přečteno

Do našeho obchodního týmu hledáme Obchodního zástupce pro segment průmysl, který bude zodpovědný za klíčové zákazníky naší společnosti. Pokud chcete pracovat pro společnost s top produktem, která pracuje s top společnostmi jako Hyundai Mladá Boleslav nebo Nexen Tire, jsme ta správná volba. U nás nebudete jenom prodejcem, ale partnerem pro zákazníka.

V Hilti oceníte jedinečnou firemní kulturu, i díky ní jsme již pátým rokem za sebou obhájili umístnění v Best Employer, kde se v ČR řadíme mezi nejlepší zaměstnavatele roku.

Nabízíme:

Důkladné zaškolení na produkty, ale také na prodejní dovednosti

–  Rozhodovací pozice a možnost seberealizace, podpora vedení

– Obrovská příležitost k rozvoji na vedoucí pozici nebo také možnost práce v zahraničí

– Vlastní řízení „time managementu“

Benefity:

– Proplacení 14 dnů nemocenské v 100% výši

– Příspěvek na penzijní připojištění

Finanční příspěvky při různých událostech – svatba, narození dítěte, pracovní výročí

– Stravenky

Multisport karta + posilovna na centrále

– Společenské aktivity v rámci organizace (sportovní, rodinné, teambuildingové)

Náplň práce:

– Rozvoj klíčových zákazníků pomocí projektového stylu prodeje produktů a služeb

– Jednání na úrovni top managementu, s technickými řediteli, projektovými nebo stavebními manažery

– Technická podpora a péče o zákazníky a partnery v oboru průmyslu

– Spolupráce s kolegy z technického oddělení, zákaznického centra nebo se zkušenými kolegy z prodeje

Požadujeme:

– Min. středoškolské vzdělání, vysoká škola a technický obor velkou výhodou

Anglický jazyk pro jednání s některými zákazníky

– Zkušenost v technickém oboru

Osobnost s velkou chutí pro sebevzdělávání a vlastní rozvoj

– Prezentační schopnosti na vysoké úrovni

– Schopnost samostatného plánování

  • Lokalita
    Praha
    Forma spolupráce
    Plný úvazek

Hilti ČR spol.s r.o.

V Hilti navrhujeme, vyrábíme a prodáváme špičkové výrobky, software a služby, které podporují profesionální stavebnictví.

Naším posláním je vytvářet nadšené zákazníky. Jak? Individuálním přístupem, jedinečnými službami a produkty.

Hilti technologie podporují naše obchodní partnery a jejich stavební projekty po celém světě – od známého rychlovlaku bullet train v Japonsku až po například administrativní centrum Enterprise Office Centrum v Praze.

Našim zákazníkům nabízíme komplexní podporu – od softwaru pro návrh, produkty a nářadí pro práci na stavbě až po poradenství a školení.

Máme jedinečnou pracovní kulturu. Věříme, že osobní a profesionální rozvoj jde ruku v ruce s růstem společnosti. Proto rozvíjíme, podněcujeme a motivujeme naše lidi, aby pro naše věrné zákazníky odváděli tu nejlepší práci.

Přečtěte si

Hilti kultura je o tom, že posíláme schopné Čechy do světa, říká šéf, který začínal prodejem vrtaček

Podívejte se na videa:

Na zákazníky ve stavebnictví se musí jinak, říká obchodník z Hilti

Firma stojí na zaměstnancích, proto se zaměřujeme na worklife balance, říká sherpa z Hilti

Více o Hilti ČR spol.s r.o.