Přidej (zlatou) cihlu k cihle

Celá ČR – 2 055x přečteno

Nemáte zlato v hrdle ani zlaté ručičky, ale tento kov vás zajímá spíše v podobě úhledných cihliček?


Spojte své síly s inovátorem na trhu. Jako první jsme vytvořili pravidelnou formu investování do zlata a umožňujeme tak zapojení i drobným střadatelům. Jsme jediná společnost na CZ a SK trhu, která má přímé napojení na jednu z největších rafinérii, která investiční zlato vyrábí – na švýcarskou společnost PAMP, která je inovativním leadrem světového trhu s investičním zlatem.

 

Hledáme nezávislé obchodníky, kteří mají energii a chuť si portfolio svých stávajících aktivit zmodernizovat a rozšířit o unikátní produkt – Inteligentní investiční plán – spoření do zlata.

Jak naše spolupráce bude vypadat?

  • Nabídnete klientovi spoření do zlata, sepíšete s ním smlouvu a tím máte hotovo, o všechno ostatní, jako je následná komunikace s klientem, řešení platby či zaslání zlata, už se postaráme my.
  • Za to vám nabízíme vysoké provize – až 60%, zaškolení na prodej a následné pravidelné semináře. Zákaznickou linku, neustále vylepšovanou webovou aplikaci, která bude personifikovaná na firmu či osobu obchodníka nebo třeba měsíční zprávy o vývoji situace na trhu s drahými kovy.

 

Nepotřebujete vůbec žádné zkoušky ani certifikáty, stačí, pokud se zájmem sledujete současné ekonomické dění a vnímáte zlato jako uchovatele hodnoty.

Ozvěte se nám a objevte zlatou žílu:-)

 

Přečtěte si rozhovor:

  • Lokalita
    Celá ČR
    Forma spolupráce
    Práce na živnostenský list/IČO

IBIS InGold, a. s.

IBIS InGold je předním obchodníkem s investičním zlatem a stříbrem. Společnost prošla náročným systémem certifikace ve švýcarské rafinérii PAMP a jako jedna z mála společností na evropském trhu obdržela licenci pro on-line prodej, pro prodej konečným zákazníkům i velkoobchodním partnerům.

Více o IBIS InGold, a. s.