Content & Marketing Creator

Praha – 1 106x přečteno

Hledáme obsahového tvůrce a markeťáka do naší rodiny BusinessAnimals.cz, co nemá strach měnit svět HR marketingu a brandingu firem.

Jsme BusinessAnimlals.cz, jedna z nejrychleji rostoucích firem na poli HR marketingu a employer brandingu. Pro firmy, které hledají zaměstnance, tvoříme reklamní a PR formáty, obsahový marketing v médiích, na sociálních sítích a hledáme cesty jak z firmy udělat jedinečnou sexy značku, která přitahuje pozornost potenciálních kandidátů.

Odpovědnost:
✔ Tvorba vysoce virálních a kultovních kampaní pro naši značku a naše klienty
✔ Správa obsahu na sociálních sítích
✔ Výkonností reklamy (PPC, Facebook, Instagram, Twitter)
✔ Grafický design a střih videa
Be different than others

Na oplátku ti nabízíme práci ve svobodné firmě, kde si pravidla určujeme sami, konkurenceschopný plat, neomezenou dovolenou, coworking v centru Prahy, tým lidí, který spolu nepracuje, ale žije, zkurveně dobrou atmosféru na živých akcích, cestování po světě, volnou pracovní dobu.

Vem si co chceš, když ukážeš že jsi content a marekting hero! Potřebujeme do toho šlápnout s někým, kdo se nebude bát a bude přemýšlet jinak než ostatní.

Neposílej nám CVčko ani zprávu na Facebook typu o co se jedná! Vymysli něco, z čeho si sedneme na prdel!

  • Lokalita
    Praha
    Forma spolupráce
    Plný úvazek, Práce na živnostenský list/IČO, Pracovní poměr

Business Animals s.r.o.

 

Komunitu obchodníků jsme vybudovali z vlastní potřeby. Jsme obchodníci a sales je pro nás víc než prací. Je lifestylem, který nám dává pocit svobody a posouvá nás. Na internetu nám chybělo místo, kde se scházet, vyměňovat zkušenosti, čerpat know-how a trendy ze světa salesu, inspirovat se rozhovory.

Přečtěte si:

Andrea Kuklová, saleswoman BusinessAnimals.cz: „Jako vysokoškolačku mě láká možnost vydělávat si peníze odkudkoli na světě“

Jiří Palyza, redaktor BusinessAnimals.cz: „Není nic lepšího než se učit od lidí, co už něco dokázali“

Více o Business Animals s.r.o.