Vaše životní investice TOP

Praha – 4 286x přečteno

„Kdybych tu skončil, tak nezůstanu v oboru, protože vím, že nenajdu lepší firmu.“ Řekli byste to také o své současném místě? Ne? Možná je čas na změnu.

 

 

Doba se totiž změnila. Obchodník s cennými papíry už netráví celé dny na telefonu, ale věnuje se svým klientům na osobních schůzkách, buduje vztahy a dlouhodobě s nimi pracuje. Funguje na bázi referencí a doporučení a sklízí plody tvrdé práce na začátku. Získává nové klienty, buduje důvěru a trpělivě vytváří svou vlastní databázi klientů, která rozhodně nevznikne za týden.

Co je pro nás nejdůležitější? Profesionalita, 100% nasazení, nadšení a drive. Všeobecný přehled, chuť se neustále vzdělávat a učit se od těch nejlepších. Všechno ostatní vás naučíme.

Co vám můžeme zaručit?

 • Smluvně definovaný provizní systém a možnost nadstandardních příjmů.
 • Odbornou přípravu na makléřské zkoušky a prostor k profesnímu rozvoji.
 • Příjemné pracovní prostředí přímo v centru Prahy (ulice Na Příkopě).
 • Budete pracovat ve firmě s téměř 25ti letou tradicí, kde si zakládáme na týmové spolupráci a dobrých vztazích.
 • Jsme toho názoru, že osobní schůzka zásadně zvyšuje pravděpodobnost úspěchu, proto máme reprezentativní prostory a firemní kavárnu, kde můžete přivítat své klienty.
 • Možnost reprezentovat firmu na různých společenských akcích.

Přečtete si rozhovor:

 • Lokalita
  Praha
  Forma spolupráce
  Pracovní poměr

BH Securities a.s.

Patříme mezi nejvýznamnější nebankovní subjekty. Díky svému dlouholetému působení jsme získali bohaté zkušenosti a vybudovali si pevnou pozici na českém kapitálovém trhu a získala důvěru zákazníků. Poskytujeme komplexní služby na kapitálovém trhu pro institucionální investory i fyzické osoby. Hlavní aktivitou společnosti je obchodování s cennými papíry na vlastní i cizí účet, a to v tuzemsku i v zahraničí, obhospodařování zákaznických portfolií (správa aktiv), obchodování na úvěr a obchodování s deriváty.

 

Přečtěte si : 

Potíž finančního trhu je, že firmám chybí integrita. Málokterá si uchová stejné jméno 25 let, říká Julius Lukáč z BH Securities

 

Více o BH Securities a.s.