David Řípa, obchodní ředitel Axxel: „Investice do PR se nám 20násobně vrátila“

 |  Aktuálně  |  Články  |  Pavla Lokajova  |  1 794x přečteno

Proč je BusinessAnimals.cz vhodný nástroj pro akceleraci obchodu? Na to jsme se ptali Davida Řípy, kterého si můžete pamatovat z tohoto rozhovoru. V něm prozradil své úspěchy i plány na rok 2016 a 2017, ze kterých „obsadili jsme 15 pracovních míst a zhruba to samé nás čeká do konce roku“ ukazuje jako správný obchodník pokrok na číslech.

„BusinessAnimals.cz považuji za dobrý nástroj pro akceleraci obchodu. Z vlastní zkušenosti můžu říct, že pro náš obor (služby call centra) to bylo plus.“

button-oslovte-15000-obchodniku

Call centra Axxel se jako jedni z mála specializují na B2B projekty. Firmám po ČR pomáhají otevírat dveře do dalších firem, ať už domlouváním obchodních schůzek, tříděním databází nebo marketingovými průzkumy, které následně pomáhají zvyšovat produktivitu obchodních oddělení. Za poslední rok se jim podařilo obsadit 15 nových pracovních míst, a to čistě jen handicapovanými pracovníky. Fungují totiž jako chráněné pracoviště. Aktuálně pracují na otevření další pobočky, díky které vytváří  dalších 20 pracovních míst pro osoby s pracovním omezením.

Text: Pavla Lokajova

Hledáte práci v obchodu?

Přes 750 firem u nás hledá denně talenty.

Najděte práci

Žijete obchodem?

Vytvořte si profil a buďte vidět v oboru!

Registrujte se

Komentáře

Plný náhled profilu je zobrazován
na základě členství Business Animals.


Zavřít okno